LG 32LQ630B6LA televizor 81,3 cm (32") HD Smart TV Wi-Fi Černá
Kód: TVALG-LCD0484Detailní popis produktu
LG 32LQ630B6LA televizor 81,3 cm (32") HD Smart TV Wi-Fi Černá| Miracast | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 26 kWh |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | E |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 37 kWh |
| Rozhraní upevnění panelu | 200 x 200 mm |
| Barva | Černá |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Rolovatelný displej | Ne |
| RMS výkon | 10 W |
| Počet reproduktorů | 2 |
| Audio dekodéry | Dolby Digital |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC) | Ano |
| Hloubka (s podstavcem) | 180 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 736 mm |
| Výška (s podstavcem) | 464 mm |
| Šířka (bez stojánku) | 736 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 4,65 kg |
| Výška (bez stojánku) | 437 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 4,7 kg |
| Šířka stojanu | 60,6 cm |
| Hloubka (bez stojánku) | 82,9 mm |
| Výška balení | 510 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Šířka balení | 812 mm |
| Hloubka balení | 142 mm |
| Hmotnost včetně balení | 5,85 kg |
| Počítačový podstavec | Ano |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Audio Return Channel (ARC) | Ano |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Verze HDMI | 1.4 |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Common interface (CI) | Ano |
| Common interface Plus (CI+) | Ano |
| PC in (D-Sub) | Ne |
| Lokální stmívání | Ne |
| Podpora HDR | Ano |
| Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu | Ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Filmmaker Mode, Hybrid Log-Gamma (HLG), High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Technologie displeje | LED |
| Rozlišení displeje | 1366 x 768 px |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Úhlopříčka displeje | 81,3 cm (32") |
| Typ HD rozlišení | HD |
| Formát digitálního signálu | DVB-S2, DVB-T2 |
| Typ tuneru | Digitální |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem) | Ano |
| Smart TV | Ano |
| Poskytovaný operační systém | Web OS |
| Internetová televize | Ano |
| Video aplikace | Catch-up TV |
| Verze hybridního širokopásmového televizního vysílání (HbbTV) | 2.0.1 |
| Verze operačního systému | 22 |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Ano |
| Varování | Výrobek může obsahovat malé části, uchovávejte mimo dosah dětí., Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, nevhazujte jej do běžného odpadu, použijte sběrné místo pro elektronický odpad. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8806091636966 |
| Miracast: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: | 26 kWh |
| Třída energetické účinnosti (HDR): | G |
| Třída energetické účinnosti (SDR): | E |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin: | 37 kWh |
| Rozhraní upevnění panelu: | 200 x 200 mm |
| Barva: | Černá |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| Rolovatelný displej: | Ne |
| RMS výkon: | 10 W |
| Počet reproduktorů: | 2 |
| Audio dekodéry: | Dolby Digital |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC): | Ano |
| Hloubka (s podstavcem): | 180 mm |
| Šířka (s podstavcem): | 736 mm |
| Výška (s podstavcem): | 464 mm |
| Šířka (bez stojánku): | 736 mm |
| Hmotnost (bez stojánku): | 4,65 kg |
| Výška (bez stojánku): | 437 mm |
| Hmotnost (se stojánkem): | 4,7 kg |
| Šířka stojanu: | 60,6 cm |
| Hloubka (bez stojánku): | 82,9 mm |
| Výška balení: | 510 mm |
| Typ balení: | Krabice |
| Šířka balení: | 812 mm |
| Hloubka balení: | 142 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 5,85 kg |
| Počítačový podstavec: | Ano |
| Počet HDMI portů: | 2 |
| Audio Return Channel (ARC): | Ano |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Verze HDMI: | 1.4 |
| Digitální optický audio výstup: | 1 |
| Počet portů USB 2.0: | 1 |
| Common interface (CI): | Ano |
| Common interface Plus (CI+): | Ano |
| PC in (D-Sub): | Ne |
| Lokální stmívání: | Ne |
| Podpora HDR: | Ano |
| Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu: | Ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR): | Filmmaker Mode, Hybrid Log-Gamma (HLG), High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Technologie displeje: | LED |
| Rozlišení displeje: | 1366 x 768 px |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Nativní poměr stran: | 16:9 |
| Úhlopříčka displeje: | 81,3 cm (32") |
| Typ HD rozlišení: | HD |
| Formát digitálního signálu: | DVB-S2, DVB-T2 |
| Typ tuneru: | Digitální |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem): | Ano |
| Smart TV: | Ano |
| Poskytovaný operační systém: | Web OS |
| Internetová televize: | Ano |
| Video aplikace: | Catch-up TV |
| Verze hybridního širokopásmového televizního vysílání (HbbTV): | 2.0.1 |
| Verze operačního systému: | 22 |
| Podpora Apple AirPlay 2: | Ano |
| Varování: | Výrobek může obsahovat malé části, uchovávejte mimo dosah dětí., Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, nevhazujte jej do běžného odpadu, použijte sběrné místo pro elektronický odpad. |
