Serverová deska ASUS P12R-E Intel C256 LGA 1200 (Socket H5) ATX
Kód: PLGASUSIN0004Detailní popis produktu
Serverová deska ASUS P12R-E Intel C256 LGA 1200 (Socket H5) ATX| Výrobce procesoru | Intel |
| Patice procesoru | LGA 1200 (Socket H5) |
| Kompatibilní procesory | Intel Xeon E, Intel® Pentium® |
| Wi-Fi | Ne |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Typ rozhraní Ethernetu | Gigabit Ethernet |
| Sledování stavu počítače | Procesor, Ventilátor |
| Čipset základní desky | Intel C256 |
| Komponent pro | Server |
| Řada čipsetu základní desky | Intel |
| Typ základní desky | ATX |
| Šířka | 305 mm |
| Výška | 68 mm |
| Hloubka | 244 mm |
| Šířka balení | 341 mm |
| Hloubka balení | 281 mm |
| Výška balení | 78 mm |
| Hmotnost včetně balení | 1,5 kg |
| Hmotnost | 800 g |
| Počet paměťových slotů | 4 |
| Kapacity podporovaných paměťových modulů | 8GB, 32GB, 16GB |
| Podporované frekvence paměti | 2933, 3200, 2666 |
| Maximální vnitřní paměť | 128 GB |
| Typ paměťových slotů | DIMM |
| Podporované typy paměti | DDR4-SDRAM |
| Podporovaná rychlost taktování paměti (max.) | 3200 MHz |
| Rodina grafické karty | ASPEED |
| Paměť grafického adaptéru na kartě | 64 MB |
| Model grafického adaptéru na kartě | Aspeed AST2600 |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 10 - 50 °C |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 20 - 90% |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 70 °C |
| Kód harmonizovaného systému | 84733020 |
| Varování | Zabraňte kontaktu s kapalinami a vlhkostí, abyste zabránili poškození zařízení., Tento výrobek obsahuje elektrické součástky – při instalaci buďte opatrní, abyste předešli zranění., Nastavte dostatečné větrání, abyste zabránili přehřátí a případnému poškození. |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Sloty PCI Express x8 (Gen 3.x) | 2 |
| Počet slotů M.2 (M) | 2 |
| Sloty PCI Express ×8 (Gen 4.x) | 1 |
| Podporovaná rozhraní úložiště | M.2, SATA III |
| Podpora RAID | Ano |
| Podporované typy úložišť | HDD & SSD |
| Počet podporovaných pevných disků | 8 |
| Počet podporovaných úložných jednotek | 10 |
| Počet COM konektorů | 1 |
| Počet konektorů SATA III | 8 |
| Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Konektor ATX zdroje (24-pin) | Ano |
| Konektory USB 2.0 | 1 |
| Konektor větráku | Ano |
| Konektor detekce otevřené skříně | Ano |
| Konektor TPM | Ano |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 2 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A | 2 |
| Počet VGA portů | 1 |
| Počet portů PS/2 | 1 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | INTEL server motherboards |
|---|---|
| EAN: | 4711081420217 |
| Výrobce procesoru: | Intel |
| Patice procesoru: | LGA 1200 (Socket H5) |
| Kompatibilní procesory: | Intel Xeon E, Intel® Pentium® |
| Wi-Fi: | Ne |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Typ rozhraní Ethernetu: | Gigabit Ethernet |
| Sledování stavu počítače: | Procesor, Ventilátor |
| Čipset základní desky: | Intel C256 |
| Komponent pro: | Server |
| Řada čipsetu základní desky: | Intel |
| Typ základní desky: | ATX |
| Šířka: | 305 mm |
| Výška: | 68 mm |
| Hloubka: | 244 mm |
| Šířka balení: | 341 mm |
| Hloubka balení: | 281 mm |
| Výška balení: | 78 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 1,5 kg |
| Hmotnost: | 800 g |
| Počet paměťových slotů: | 4 |
| Kapacity podporovaných paměťových modulů: | 8GB, 32GB, 16GB |
| Podporované frekvence paměti: | 2933, 3200, 2666 |
| Maximální vnitřní paměť: | 128 GB |
| Typ paměťových slotů: | DIMM |
| Podporované typy paměti: | DDR4-SDRAM |
| Podporovaná rychlost taktování paměti (max.): | 3200 MHz |
| Rodina grafické karty: | ASPEED |
| Paměť grafického adaptéru na kartě: | 64 MB |
| Model grafického adaptéru na kartě: | Aspeed AST2600 |
| Integrovaný grafický adaptér: | Ano |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 10 - 50 °C |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H): | 20 - 90% |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | -40 - 70 °C |
| Kód harmonizovaného systému: | 84733020 |
| Varování: | Zabraňte kontaktu s kapalinami a vlhkostí, abyste zabránili poškození zařízení., Tento výrobek obsahuje elektrické součástky – při instalaci buďte opatrní, abyste předešli zranění., Nastavte dostatečné větrání, abyste zabránili přehřátí a případnému poškození. |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 4.x): | 1 |
| Sloty PCI Express x8 (Gen 3.x): | 2 |
| Počet slotů M.2 (M): | 2 |
| Sloty PCI Express ×8 (Gen 4.x): | 1 |
| Podporovaná rozhraní úložiště: | M.2, SATA III |
| Podpora RAID: | Ano |
| Podporované typy úložišť: | HDD & SSD |
| Počet podporovaných pevných disků: | 8 |
| Počet podporovaných úložných jednotek: | 10 |
| Počet COM konektorů: | 1 |
| Počet konektorů SATA III: | 8 |
| Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1): | 1 |
| Konektor ATX zdroje (24-pin): | Ano |
| Konektory USB 2.0: | 1 |
| Konektor větráku: | Ano |
| Konektor detekce otevřené skříně: | Ano |
| Konektor TPM: | Ano |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 2 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A: | 2 |
| Počet VGA portů: | 1 |
| Počet portů PS/2: | 1 |
| Počet HDMI portů: | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A: | 2 |
