Tichý pístový inhalátor pro celou rodinu EGI Značky DEPAN
Kód: NSEDEPINE0001Detailní popis produktu
Tichý pístový inhalátor pro celou rodinu EGI Značky DEPAN| Typ zdroje | AC |
| Vstupní střídavé napětí | 220 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Hmotnost | 1,43 kg |
| Materiál | Polyvinylchlorid (PVC), Houba, ABS, Plast |
| Jednoduché používání | Ano |
| Barva | Bílá |
| Maximální objem plnění | 10 ml |
| Velikost částic | 0,5 - 10 µm |
| Hlučnost | 65 dB |
| Náustek | Ano |
| Maska pro děti | Ano |
| Maska pro dospělé | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Inhalers and nebulizers |
|---|---|
| EAN: | 5906742632774 |
| Typ zdroje: | AC |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 Hz |
| Hmotnost: | 1,43 kg |
| Materiál: | Polyvinylchlorid (PVC), Houba, ABS, Plast |
| Jednoduché používání: | Ano |
| Barva: | Bílá |
| Maximální objem plnění: | 10 ml |
| Velikost částic: | 0,5 - 10 µm |
| Hlučnost: | 65 dB |
| Náustek: | Ano |
| Maska pro děti: | Ano |
| Maska pro dospělé: | Ano |
