Dewalt DPG17-BX Ochranná sluchátka s Bluetooth černá, žlutá
Kód: OOBDEWOCS0001Detailní popis produktu
Dewalt DPG17-BX Ochranná sluchátka s Bluetooth černá, žlutá| Bluetooth | Ano |
| Typ produktu | Náušník |
| Úroveň redukce hluku | 31 dB |
| Hmotnost | 334 g |
| Balení baterií | lithium-iontové |
| Varování | Pravidelně kontrolujte technický stav ochrany, abyste zajistili plnou ochranu., Skladujte na suchém místě, chraňte před extrémními teplotami., Vždy používejte v souladu s návodem k obsluze. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hearing protection |
|---|---|
| EAN: | 674326413259 |
| Bluetooth: | Ano |
| Typ produktu: | Náušník |
| Úroveň redukce hluku: | 31 dB |
| Hmotnost: | 334 g |
| Balení baterií: | lithium-iontové |
| Varování: | Pravidelně kontrolujte technický stav ochrany, abyste zajistili plnou ochranu., Skladujte na suchém místě, chraňte před extrémními teplotami., Vždy používejte v souladu s návodem k obsluze. |
