Ryobi RSH3045U zahradní drtič 3000 W 55 l
Kód: NELRYOROZ0003Detailní popis produktu
Ryobi RSH3045U zahradní drtič 3000 W 55 l| Barva | Černá, Šedá, Zelená |
| Řezací systém | Ostří |
| Příkon | 3000 W |
| Hmotnost | 21 kg |
| Maximální průměr řezu | 4,5 cm |
| Kapacita sběrné skříňky | 55 l |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Garden shredders |
|---|---|
| EAN: | 4892210170859 |
| Barva: | Černá, Šedá, Zelená |
| Řezací systém: | Ostří |
| Příkon: | 3000 W |
| Hmotnost: | 21 kg |
| Maximální průměr řezu: | 4,5 cm |
| Kapacita sběrné skříňky: | 55 l |
