VET RESPONSE Hypoallergenic - suché krmivo pro kočky - 400g
Kód: VETVREKSK0003Detailní popis produktu
VET RESPONSE Hypoallergenic - suché krmivo pro kočky - 400g| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo, Dietetická krmná směs |
| Další funkce | Bez lepku, Přecitlivělost na potraviny, Podpora trávení, Alergie |
| Kategorie | Pro kočky |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Bez sóji | Ano |
| Specifické potřeby zvířete | Snížení potravinové intolerance, Alergický, Citlivý žaludek, Potravinová alergie |
| Kategorie produktu | Suché krmivo, Veterinární krmivo |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Bezlepkový | Ne |
| Hmotnost | 400 g |
| Typ balení | Taška |
| Bez cukru | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Hlavní příchuť | Hovězí maso |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě., Nedovolte dětem ani jiným zvířatům, aby výrobek jedly., Zajistěte čerstvou pitnou vodu., Výrobek vždy uchovávejte v těsně uzavřené nádobě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Bílkoviny | 28% |
| Obsah tuku | 12% |
| Hrubá vláknina | 1,9% |
| Hrubý popel | 6,5% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5906731521997 |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo, Dietetická krmná směs |
| Další funkce: | Bez lepku, Přecitlivělost na potraviny, Podpora trávení, Alergie |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Bez sóji: | Ano |
| Specifické potřeby zvířete: | Snížení potravinové intolerance, Alergický, Citlivý žaludek, Potravinová alergie |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo, Veterinární krmivo |
| Kočičí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Bezlepkový: | Ne |
| Hmotnost: | 400 g |
| Typ balení: | Taška |
| Bez cukru: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Hlavní příchuť: | Hovězí maso |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě., Nedovolte dětem ani jiným zvířatům, aby výrobek jedly., Zajistěte čerstvou pitnou vodu., Výrobek vždy uchovávejte v těsně uzavřené nádobě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Bílkoviny: | 28% |
| Obsah tuku: | 12% |
| Hrubá vláknina: | 1,9% |
| Hrubý popel: | 6,5% |
