PURINA One Sterilcat Rich in beef - suché krmivo pro kočky - 3kg
Kód: DLKPUIKAS0032Detailní popis produktu
PURINA One Sterilcat Rich in beef - suché krmivo pro kočky - 3kg| Hlavní příchuť | Hovězí maso |
| Specifické potřeby zvířete | Pomáhá udržovat zdravou hmotnost, Sterilizované, Sklon k nadváze |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Hmotnost | 3 kg |
| Bezlepkový | Ne |
| Další funkce | Sterilizace, Nadváha |
| Typ balení | Taška |
| Bez cukru | Ano |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Bez sóji | Ne |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Řada | PURINA One |
| Kategorie | Pro kočky |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Varování | Nedovolte dětem ani jiným zvířatům, aby výrobek jedly., Skladujte na suchém a chladném místě., Výrobek vždy uchovávejte v těsně uzavřené nádobě., Zajistěte čerstvou pitnou vodu., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Hrubá vláknina | 3,5% |
| Hrubý popel | 7% |
| Bílkoviny | 36% |
| Obsah tuku | 13% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 7613035611610 |
| Hlavní příchuť: | Hovězí maso |
| Specifické potřeby zvířete: | Pomáhá udržovat zdravou hmotnost, Sterilizované, Sklon k nadváze |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Hmotnost: | 3 kg |
| Bezlepkový: | Ne |
| Další funkce: | Sterilizace, Nadváha |
| Typ balení: | Taška |
| Bez cukru: | Ano |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Bez sóji: | Ne |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Řada: | PURINA One |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Kočičí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Varování: | Nedovolte dětem ani jiným zvířatům, aby výrobek jedly., Skladujte na suchém a chladném místě., Výrobek vždy uchovávejte v těsně uzavřené nádobě., Zajistěte čerstvou pitnou vodu., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Hrubá vláknina: | 3,5% |
| Hrubý popel: | 7% |
| Bílkoviny: | 36% |
| Obsah tuku: | 13% |
