PURINA One Bifensis Coat & Hairball Chicken - suché krmivo pro kočky - 800 g
Kód: DLZPUIKDK0088Detailní popis produktu
PURINA One Bifensis Coat & Hairball Chicken - suché krmivo pro kočky - 800 g| Příchuť krmiva | Kuřecí maso |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Hmotnost | 800 g |
| Specifické potřeby zvířete | Kůže a srst, Eliminace vlasových kuliček |
| Typ zvířete | Kočka |
| Účinky na zdraví | Podpora průchodu bezoárů, Kůže a srst |
| Bez konzervačních látek | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Typ balení | Taška |
| Bez cukru | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Forma dávkování | Pevný |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Řada | PURINA One |
| Rozsah hmotnosti | 500 g - 999 g |
| Další funkce | Vlasy a kůže, Celkový zdravotní stav, Kontrola bezoárů |
| Bezlepkový | Ne |
| Bez sóji | Ne |
| Bez umělých barviv | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Hlavní příchuť | Kuře |
| Kategorie | Pro kočky |
| Varování | Uchovávejte mimo dosah dětí., Skladujte na suchém a chladném místě., Zajistěte čerstvou pitnou vodu. |
| Hrubý popel | 7,5% |
| Obsah tuku | 14% |
| Hrubá vláknina | 6% |
| Bílkoviny | 34% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 7613034015730 |
| Příchuť krmiva: | Kuřecí maso |
| Kočičí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Hmotnost: | 800 g |
| Specifické potřeby zvířete: | Kůže a srst, Eliminace vlasových kuliček |
| Typ zvířete: | Kočka |
| Účinky na zdraví: | Podpora průchodu bezoárů, Kůže a srst |
| Bez konzervačních látek: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Fáze života zvířete: | Dospělá |
| Typ balení: | Taška |
| Bez cukru: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Řada: | PURINA One |
| Rozsah hmotnosti: | 500 g - 999 g |
| Další funkce: | Vlasy a kůže, Celkový zdravotní stav, Kontrola bezoárů |
| Bezlepkový: | Ne |
| Bez sóji: | Ne |
| Bez umělých barviv: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Hlavní příchuť: | Kuře |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Varování: | Uchovávejte mimo dosah dětí., Skladujte na suchém a chladném místě., Zajistěte čerstvou pitnou vodu. |
| Hrubý popel: | 7,5% |
| Obsah tuku: | 14% |
| Hrubá vláknina: | 6% |
| Bílkoviny: | 34% |
