BRIT Care Grain-Free Sterilized Urinary - suché krmivo pro kočky - 400 g
Kód: DLKRITKAS0020Detailní popis produktu
BRIT Care Grain-Free Sterilized Urinary - suché krmivo pro kočky - 400 g| Bez konzervačních látek | Ano |
| Specifické potřeby zvířete | Sterilizované, Ochrana ledvin, Ochrana močového systému |
| Bez sóji | Ano |
| Účinky na zdraví | Zdraví močových cest |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Hmotnost | 400 g |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Příchuť krmiva | Kuřecí maso |
| Bezlepkový | Ano |
| Typ zvířete | Kočka |
| Typ balení | Taška |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Bez cukru | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Další funkce | Bez obilovin, Nemocné močové cesty, Selhání ledvin, Sterilizace |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Kategorie | Pro kočky |
| Řada | BRIT Care |
| Hlavní příchuť | Kuře |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Zajistěte čerstvou pitnou vodu. |
| Hrubý popel | 9% |
| Hrubá vláknina | 3,5% |
| Bílkoviny | 32% |
| Obsažená vlhkost | 10% |
| Obsah tuku | 13% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8595602540747 |
| Bez konzervačních látek: | Ano |
| Specifické potřeby zvířete: | Sterilizované, Ochrana ledvin, Ochrana močového systému |
| Bez sóji: | Ano |
| Účinky na zdraví: | Zdraví močových cest |
| Fáze života zvířete: | Dospělá |
| Hmotnost: | 400 g |
| Kočičí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Příchuť krmiva: | Kuřecí maso |
| Bezlepkový: | Ano |
| Typ zvířete: | Kočka |
| Typ balení: | Taška |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Bez cukru: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Další funkce: | Bez obilovin, Nemocné močové cesty, Selhání ledvin, Sterilizace |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Řada: | BRIT Care |
| Hlavní příchuť: | Kuře |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Zajistěte čerstvou pitnou vodu. |
| Hrubý popel: | 9% |
| Hrubá vláknina: | 3,5% |
| Bílkoviny: | 32% |
| Obsažená vlhkost: | 10% |
| Obsah tuku: | 13% |
