BRIT Care Grain Free Haircare Healthy & Shiny Coat - suché krmivo pro kočky - 400 g
Kód: DLKRITKAS0016Detailní popis produktu
BRIT Care Grain Free Haircare Healthy & Shiny Coat - suché krmivo pro kočky - 400 g| Bez umělých barviv | Ano |
| Další funkce | Celkový zdravotní stav, Vlasy a kůže, Bez obilovin |
| Bez sóji | Ano |
| Hlavní příchuť | Ryby, Losos, Kuře |
| Příchuť krmiva | Losos, Kuřecí maso |
| Bezlepkový | Ano |
| Kategorie | Pro kočky |
| Účinky na zdraví | Kůže a srst |
| Specifické potřeby zvířete | Kůže a srst |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Bez konzervačních látek | Ano |
| Řada | BRIT Care |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Bez cukru | Ano |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Typ balení | Taška |
| Typ zvířete | Kočka |
| Hmotnost | 400 g |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě., Zajistěte čerstvou pitnou vodu., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Hrubá vláknina | 4% |
| Obsah tuku | 16% |
| Bílkoviny | 31% |
| Hrubý popel | 8,5% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8595602540891 |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Další funkce: | Celkový zdravotní stav, Vlasy a kůže, Bez obilovin |
| Bez sóji: | Ano |
| Hlavní příchuť: | Ryby, Losos, Kuře |
| Příchuť krmiva: | Losos, Kuřecí maso |
| Bezlepkový: | Ano |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Účinky na zdraví: | Kůže a srst |
| Specifické potřeby zvířete: | Kůže a srst |
| Kočičí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Bez konzervačních látek: | Ano |
| Řada: | BRIT Care |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Fáze života zvířete: | Dospělá |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Bez cukru: | Ano |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Typ balení: | Taška |
| Typ zvířete: | Kočka |
| Hmotnost: | 400 g |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě., Zajistěte čerstvou pitnou vodu., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Hrubá vláknina: | 4% |
| Obsah tuku: | 16% |
| Bílkoviny: | 31% |
| Hrubý popel: | 8,5% |
