Vileda 151708 čisticí hadřík Mikrovlákno, Polyvinyl acetát (PVA) Žlutá 1 kusů
Kód: SPDVI1SCI0013Detailní popis produktu
Vileda 151708 čisticí hadřík Mikrovlákno, Polyvinyl acetát (PVA) Žlutá 1 kusů| Barva | Žlutá |
| Ochrana proti otiskům prstů | Ano |
| Prevence škrábanců | Ano |
| Nezanechává škrábance | Ano |
| Materiál | Polyvinyl acetát (PVA), Mikrovlákno |
| Prevence skvrn | Ano |
| Typ umývání | Praní v pračce |
| Maximální prací teplota | 60 °C |
| Šířka | 360 mm |
| Výška | 320 mm |
| Typ balení | Sáček |
| Počet balení | 1 |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dishtowels |
|---|---|
| EAN: | 4023103195929 |
| Barva: | Žlutá |
| Ochrana proti otiskům prstů: | Ano |
| Prevence škrábanců: | Ano |
| Nezanechává škrábance: | Ano |
| Materiál: | Polyvinyl acetát (PVA), Mikrovlákno |
| Prevence skvrn: | Ano |
| Typ umývání: | Praní v pračce |
| Maximální prací teplota: | 60 °C |
| Šířka: | 360 mm |
| Výška: | 320 mm |
| Typ balení: | Sáček |
| Počet balení: | 1 |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
