Fermentační nádoba 500 ml GEFU NATIVO G-15809
Kód: AGDGEFPNS0027Detailní popis produktu
Fermentační nádoba 500 ml GEFU NATIVO G-15809| Vhodný do myčky | Ano |
| Víčko | Ano |
| Barva | Transparentní, Černá |
| Materiál | Borosilikátové sklo, Křemík, Technopolymer |
| Šířka | 120 mm |
| Výška | 120 mm |
| Objem | 500 ml |
| Hmotnost | 730 g |
| Délka | 120 mm |
| Množství | 1 |
| Varování | Nevystavujte jej prudkým nárazům, abyste zabránili rozbití skla., Nepoužívejte nádoby s viditelnými prasklinami nebo poškozením., Skleněné nádoby se mohou zahřívat; při dotyku horkých povrchů dbejte zvýšené opatrnosti. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dishes |
|---|---|
| EAN: | 4006664158091 |
| Vhodný do myčky: | Ano |
| Víčko: | Ano |
| Barva: | Transparentní, Černá |
| Materiál: | Borosilikátové sklo, Křemík, Technopolymer |
| Šířka: | 120 mm |
| Výška: | 120 mm |
| Objem: | 500 ml |
| Hmotnost: | 730 g |
| Délka: | 120 mm |
| Množství: | 1 |
| Varování: | Nevystavujte jej prudkým nárazům, abyste zabránili rozbití skla., Nepoužívejte nádoby s viditelnými prasklinami nebo poškozením., Skleněné nádoby se mohou zahřívat; při dotyku horkých povrchů dbejte zvýšené opatrnosti. |
