Fermentační nádoba 1 l GEFU NATIVO G-15810
Kód: AGDGEFPNS0025Detailní popis produktu
Fermentační nádoba 1 l GEFU NATIVO G-15810| Materiál | Křemík, Technopolymer, Borosilikátové sklo |
| Barva | Černá, Transparentní |
| Víčko | Ano |
| Vhodný do myčky | Ano |
| Výška | 175 mm |
| Délka | 120 mm |
| Šířka | 120 mm |
| Hmotnost | 870 g |
| Objem | 1000 ml |
| Množství | 1 |
| Varování | Nevystavujte jej prudkým nárazům, abyste zabránili rozbití skla., Nepoužívejte nádoby s viditelnými prasklinami nebo poškozením., Skleněné nádoby se mohou zahřívat; při dotyku horkých povrchů dbejte zvýšené opatrnosti. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dishes |
|---|---|
| EAN: | 4006664158107 |
| Materiál: | Křemík, Technopolymer, Borosilikátové sklo |
| Barva: | Černá, Transparentní |
| Víčko: | Ano |
| Vhodný do myčky: | Ano |
| Výška: | 175 mm |
| Délka: | 120 mm |
| Šířka: | 120 mm |
| Hmotnost: | 870 g |
| Objem: | 1000 ml |
| Množství: | 1 |
| Varování: | Nevystavujte jej prudkým nárazům, abyste zabránili rozbití skla., Nepoužívejte nádoby s viditelnými prasklinami nebo poškozením., Skleněné nádoby se mohou zahřívat; při dotyku horkých povrchů dbejte zvýšené opatrnosti. |
