BOGAR Bogadent Dental enzyme chips Chicken - pamlsek pro kočky - 50g
Kód: DLKBGAPRZ0003Detailní popis produktu
BOGAR Bogadent Dental enzyme chips Chicken - pamlsek pro kočky - 50g| Stáří zvířete | Dospělí |
| Kategorie produktu | Ošetřuje |
| Hmotnost | 50 g |
| Specifické potřeby zvířete | Prevence vzniku zubního kamene a jeho opětovné tvorby, Snížení tvorby zubního kamene |
| Bezlepkový | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Bez sóji | Ano |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Typ balení | Sáček |
| Bez cukru | Ano |
| Další funkce | Celkový zdravotní stav, Bez obilovin, Zubní, Bez lepku |
| Hlavní příchuť | Kuře |
| Veterinární klasifikace | Pochoutka |
| Typ ošetření | Zubní lékařství |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Kategorie | Pro kočky |
| Varování | Výrobek je určen pouze ke krmení zvířat., Po použití vždy uzavřete obal, abyste zachovali čerstvost., Skladujte na suchém a chladném místě. |
| Hrubá vláknina | 1% |
| Hrubý popel | 5% |
| Obsah tuku | 26% |
| Bílkoviny | 38% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 7640118832082 |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Kategorie produktu: | Ošetřuje |
| Hmotnost: | 50 g |
| Specifické potřeby zvířete: | Prevence vzniku zubního kamene a jeho opětovné tvorby, Snížení tvorby zubního kamene |
| Bezlepkový: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Kočičí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Bez sóji: | Ano |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Typ balení: | Sáček |
| Bez cukru: | Ano |
| Další funkce: | Celkový zdravotní stav, Bez obilovin, Zubní, Bez lepku |
| Hlavní příchuť: | Kuře |
| Veterinární klasifikace: | Pochoutka |
| Typ ošetření: | Zubní lékařství |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Varování: | Výrobek je určen pouze ke krmení zvířat., Po použití vždy uzavřete obal, abyste zachovali čerstvost., Skladujte na suchém a chladném místě. |
| Hrubá vláknina: | 1% |
| Hrubý popel: | 5% |
| Obsah tuku: | 26% |
| Bílkoviny: | 38% |
