ANIMONDA Milkies Variety - pamlsek pro kočky - 20 x 15g
Kód: DLKANMPRZ0003Detailní popis produktu
ANIMONDA Milkies Variety - pamlsek pro kočky - 20 x 15g| Typ ošetření | Mléko |
| Bez sóji | Ano |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Typ balení | Sada |
| Kategorie | Pro kočky |
| Specifické potřeby zvířete | Žádné specifické potřeby |
| Bezlepkový | Ano |
| Hmotnost | 20 x 15 g |
| Řada | ANIMONDA Milkies |
| Bez cukru | Ano |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Další funkce | Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Bez lepku |
| Forma dávkování | Tekutina |
| Kategorie produktu | Ošetřuje |
| Hlavní příchuť | Směs chutí |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Varování | Po použití vždy uzavřete obal, abyste zachovali čerstvost., Skladujte na suchém a chladném místě., Výrobek je určen pouze ke krmení zvířat. |
| Obsah tuku | 7,5% |
| Hrubá vláknina | 0,2% |
| Bílkoviny | 6% |
| Obsažená vlhkost | 76% |
| Hrubý popel | 1,5% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 4017721830997 |
| Typ ošetření: | Mléko |
| Bez sóji: | Ano |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Typ balení: | Sada |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Specifické potřeby zvířete: | Žádné specifické potřeby |
| Bezlepkový: | Ano |
| Hmotnost: | 20 x 15 g |
| Řada: | ANIMONDA Milkies |
| Bez cukru: | Ano |
| Kočičí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Další funkce: | Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Bez lepku |
| Forma dávkování: | Tekutina |
| Kategorie produktu: | Ošetřuje |
| Hlavní příchuť: | Směs chutí |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Varování: | Po použití vždy uzavřete obal, abyste zachovali čerstvost., Skladujte na suchém a chladném místě., Výrobek je určen pouze ke krmení zvířat. |
| Obsah tuku: | 7,5% |
| Hrubá vláknina: | 0,2% |
| Bílkoviny: | 6% |
| Obsažená vlhkost: | 76% |
| Hrubý popel: | 1,5% |
