Teleskopický obušek GUARD SNAKE 21"/53 cm temperované s krytem (YC-10521-21)
Kód: OBRGUAPAO0001Detailní popis produktu
Teleskopický obušek GUARD SNAKE 21"/53 cm temperované s krytem (YC-10521-21)| Délka ve složeném stavu | 21 cm |
| Prodloužená délka | 53 cm |
| Hmotnost | 400 g |
| Popruh | Ano |
| Neklouzavá rukojeť | Ano |
| Pouzdro | Ano |
| Návod | Ano |
| Barva | Černá |
| Varování | Používejte pouze v situacích ohrožujících život nebo zdraví., Vyvarujte se použití na veřejných místech bez dobrého důvodu., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Materiál | Guma, Kalená ocel |
| Typ oceli | 4142 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Defense batons |
|---|---|
| EAN: | 5902944165812 |
| Délka ve složeném stavu: | 21 cm |
| Prodloužená délka: | 53 cm |
| Hmotnost: | 400 g |
| Popruh: | Ano |
| Neklouzavá rukojeť: | Ano |
| Pouzdro: | Ano |
| Návod: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Varování: | Používejte pouze v situacích ohrožujících život nebo zdraví., Vyvarujte se použití na veřejných místech bez dobrého důvodu., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Materiál: | Guma, Kalená ocel |
| Typ oceli: | 4142 |
