Acrylmed TRIOCHLOR Chlorové tablety s prodlouženým účinkem 20 g / 3 kg
Kód: CHPAC5SCZ0023Detailní popis produktu
Acrylmed TRIOCHLOR Chlorové tablety s prodlouženým účinkem 20 g / 3 kg| Typ dávkovače | Plastový kbelík |
| Hmotnost tablety | 20 g |
| Hmotnost | 3 kg |
| Jednoduchá aplikace | Ano |
| Forma dávkování | Tableta |
| Výstražné piktogramy | GHS05: Žíravina, GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí, GHS07: Škodlivý |
| Varování | Vyhněte se kontaktu s kůží a očima., Používejte v dobře větraných prostorách., Nevylévejte do kanalizace. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cleaning agents |
|---|---|
| EAN: | 5905857041372 |
| Typ dávkovače: | Plastový kbelík |
| Hmotnost tablety: | 20 g |
| Hmotnost: | 3 kg |
| Jednoduchá aplikace: | Ano |
| Forma dávkování: | Tableta |
| Výstražné piktogramy: | GHS05: Žíravina, GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí, GHS07: Škodlivý |
| Varování: | Vyhněte se kontaktu s kůží a očima., Používejte v dobře větraných prostorách., Nevylévejte do kanalizace. |
