Komoda PAFOS s elektrickým krbem 180x42x82 cm matná černá
Kód: KOYCMMZPM0092Detailní popis produktu
Komoda PAFOS s elektrickým krbem 180x42x82 cm matná černá| Osvětlení | Volitelné, prodává se samostatně |
| Dodatečné informace | Uprostřed je jedna klapka, která se otevírá směrem dolů, Vybaveno elektrickým krbem, Barvy plamene: červená, modrá, fialová/růžová, Čelní plochy bez rukojetí, Jedna police uvnitř skříněk, Funkce ohřevu: 16-28 ℃, Nábytek pro vlastní montáž |
| Počet roštů | 2 police/polic |
| Barva | Černá |
| Barva desky stolu | Černá |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Vnitřní barva | Černá |
| Povrchový materiál desky stolu | Laminát |
| Materiál povrchu dvířek | Fólie |
| Materiál police | Dřevotřískové desky |
| Typ povrchové úpravy rámu | Matný |
| Kolekce | PAFOS |
| Zrcadlo | Ne |
| Úchyty | Ne |
| Tvar | Obdélníkový |
| Povrchové zbarvení | Monotónní |
| Výklopné víko | Ano |
| Systém otevírání dvířek | Otevření se sobě, otevření se směrem dolů |
| Zásuvky | Ne |
| Otočná kolečka | Ne |
| Počet dvířek | 3 dveře/dveří |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Barva rámečku | Černá |
| Barva nohou | Zlato |
| Typ povrchu | Texturovaný povrch |
| Typ povrchové úpravy dvířek | Matný |
| Materiál nohou | Plastové |
| Styl | Moderní |
| Energetické požadavky | 220 - 240 V, 50 Hz |
| Jmenovitý vstupní výkon | 1400-1600 W |
| Šířka | 1800 mm |
| Tloušťka rámu | 16 mm |
| Výška | 820 mm |
| Tloušťka dveří | 1,6 cm |
| Hloubka | 420 mm |
| Rozměry druhého balení | 91 x 56 x 19 cm |
| Počet balení | 2 |
| Hmotnost prvního balení | 26 kg |
| Hmotnost druhého balení | 34 kg |
| Rozměry prvního balení | 191,5 x 46 x 9,5 cm |
| Obsah soupravy | Krb x1, Komoda x1, Montážní návod x1, Veškeré potřebné montážní příslušenství |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chests |
|---|---|
| EAN: | 5903815006845 |
| Osvětlení: | Volitelné, prodává se samostatně |
| Dodatečné informace: | Uprostřed je jedna klapka, která se otevírá směrem dolů, Vybaveno elektrickým krbem, Barvy plamene: červená, modrá, fialová/růžová, Čelní plochy bez rukojetí, Jedna police uvnitř skříněk, Funkce ohřevu: 16-28 ℃, Nábytek pro vlastní montáž |
| Počet roštů: | 2 police/polic |
| Barva: | Černá |
| Barva desky stolu: | Černá |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Vnitřní barva: | Černá |
| Povrchový materiál desky stolu: | Laminát |
| Materiál povrchu dvířek: | Fólie |
| Materiál police: | Dřevotřískové desky |
| Typ povrchové úpravy rámu: | Matný |
| Kolekce: | PAFOS |
| Zrcadlo: | Ne |
| Úchyty: | Ne |
| Tvar: | Obdélníkový |
| Povrchové zbarvení: | Monotónní |
| Výklopné víko: | Ano |
| Systém otevírání dvířek: | Otevření se sobě, otevření se směrem dolů |
| Zásuvky: | Ne |
| Otočná kolečka: | Ne |
| Počet dvířek: | 3 dveře/dveří |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Barva rámečku: | Černá |
| Barva nohou: | Zlato |
| Typ povrchu: | Texturovaný povrch |
| Typ povrchové úpravy dvířek: | Matný |
| Materiál nohou: | Plastové |
| Styl: | Moderní |
| Energetické požadavky: | 220 - 240 V, 50 Hz |
| Jmenovitý vstupní výkon: | 1400-1600 W |
| Šířka: | 1800 mm |
| Tloušťka rámu: | 16 mm |
| Výška: | 820 mm |
| Tloušťka dveří: | 1,6 cm |
| Hloubka: | 420 mm |
| Rozměry druhého balení: | 91 x 56 x 19 cm |
| Počet balení: | 2 |
| Hmotnost prvního balení: | 26 kg |
| Hmotnost druhého balení: | 34 kg |
| Rozměry prvního balení: | 191,5 x 46 x 9,5 cm |
| Obsah soupravy: | Krb x1, Komoda x1, Montážní návod x1, Veškeré potřebné montážní příslušenství |
