Charger GaN 1 x USB, 2 x USB-C Quick Charge 4+ 65W white
Kód: LADEAVSIC0018Detailní popis produktu
Charger GaN 1 x USB, 2 x USB-C Quick Charge 4+ 65W white| Ochrana proti přetížení | Ano |
| Ochrana proti zkratu | Ano |
| Zabezpečení proti přehřátí | Ano |
| Typ zdroje | USB-C, USB |
| Certifikáty shody | RoHS |
| Certifikace | RoHS, FCC, CE |
| Barva | Bílá |
| Výška | 98 mm |
| Hloubka | 38,7 mm |
| Šířka | 32,7 mm |
| Hmotnost | 123 g |
| Typ balení | Karton |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Počet výstupů | 2 výstupy/výstupů |
| Technologie rychlého nabíjení | Programmable Power Supply (PPS), Huawei FCP/SCP, Quick Charge 4+, Power Delivery 3.0, Samsung AFC |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chargers |
|---|---|
| EAN: | 5903205775276 |
| Ochrana proti přetížení: | Ano |
| Ochrana proti zkratu: | Ano |
| Zabezpečení proti přehřátí: | Ano |
| Typ zdroje: | USB-C, USB |
| Certifikáty shody: | RoHS |
| Certifikace: | RoHS, FCC, CE |
| Barva: | Bílá |
| Výška: | 98 mm |
| Hloubka: | 38,7 mm |
| Šířka: | 32,7 mm |
| Hmotnost: | 123 g |
| Typ balení: | Karton |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Počet výstupů: | 2 výstupy/výstupů |
| Technologie rychlého nabíjení: | Programmable Power Supply (PPS), Huawei FCP/SCP, Quick Charge 4+, Power Delivery 3.0, Samsung AFC |
