Elektrická řetězová pila 1400W CASALS CCS23050C
Kód: NELCL4PLA0001Detailní popis produktu
Elektrická řetězová pila 1400W CASALS CCS23050C| Rychlost | 6500 obr/min |
| Barva | Černá, Oranžová |
| Rychlost stříhání | 13 cm/s |
| Maximální průměr řezu | 45 cm |
| Délka zdvihu | 35,5 cm |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Vyjímatelná baterie | Ano |
| Příkon | 1400 W |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chain saws |
|---|---|
| EAN: | 8422489620036 |
| Rychlost: | 6500 obr/min |
| Barva: | Černá, Oranžová |
| Rychlost stříhání: | 13 cm/s |
| Maximální průměr řezu: | 45 cm |
| Délka zdvihu: | 35,5 cm |
| Typ baterie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Napájecí zdroj: | Baterie |
| Vyjímatelná baterie: | Ano |
| Příkon: | 1400 W |
