Activejet AJE-EMILY 5P GD stropní osvětlení E27 200 W
Kód: OSWACJLSU0047Detailní popis produktu
Activejet AJE-EMILY 5P GD stropní osvětlení E27 200 W| Typ zdroje | AC |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Vstupní napětí | 230 V |
| Pokoj | Ložnice, Univerzální, Obývací pokoj, Chodba |
| Barva | Zlato |
| Styl osvětlení | Klasický |
| Způsob uchycení | Zarovnané |
| Základní materiál | Kov |
| Vhodné pro venkovní použití | Ne |
| Tvar | Kuželovitý |
| Vhodné pro použití uvnitř | Ano |
| Barva skla | Bílá |
| Typ skla | Matný |
| Certifikace | ISO 9001, ISO 14001, CE, RoHS |
| Výška | 260 mm |
| Průměr | 50 cm |
| Typ balení | Krabice |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Kód rodiny lampy | EMILY |
| Kompatibilní energetické třídy žárovky | A, B, C, D, E, F, G |
| Bezpečnostní upozornění | Disconnect the power supply before installation. Installation should be carried out by a qualified electrician. Ensure that the product is completely cool before maintenance. |
| Stmívatelné | Ne |
| Typ krytu lampy | E27 |
| Výkon topného tělesa | 40 W |
| Celkový příkon | 200 W |
| Počet žárovek | 5 žárovek |
| Včetně žárovky (žárovek) | Ne |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ceiling lights |
|---|---|
| EAN: | 5901443391180 |
| Typ zdroje: | AC |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 Hz |
| Vstupní napětí: | 230 V |
| Pokoj: | Ložnice, Univerzální, Obývací pokoj, Chodba |
| Barva: | Zlato |
| Styl osvětlení: | Klasický |
| Způsob uchycení: | Zarovnané |
| Základní materiál: | Kov |
| Vhodné pro venkovní použití: | Ne |
| Tvar: | Kuželovitý |
| Vhodné pro použití uvnitř: | Ano |
| Barva skla: | Bílá |
| Typ skla: | Matný |
| Certifikace: | ISO 9001, ISO 14001, CE, RoHS |
| Výška: | 260 mm |
| Průměr: | 50 cm |
| Typ balení: | Krabice |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Kód rodiny lampy: | EMILY |
| Kompatibilní energetické třídy žárovky: | A, B, C, D, E, F, G |
| Bezpečnostní upozornění: | Disconnect the power supply before installation. Installation should be carried out by a qualified electrician. Ensure that the product is completely cool before maintenance. |
| Stmívatelné: | Ne |
| Typ krytu lampy: | E27 |
| Výkon topného tělesa: | 40 W |
| Celkový příkon: | 200 W |
| Počet žárovek: | 5 žárovek |
| Včetně žárovky (žárovek): | Ne |
