TURISTICKÝ NOSIČ DEUTER KID COMFORT MARON
Kód: DIODUTNOS0006Detailní popis produktu
TURISTICKÝ NOSIČ DEUTER KID COMFORT MARON| Maximální nosnost | 22 kg |
| Doporučené pohlaví | Chlapec/děvče |
| Typ produktu | Dětské nosítko na záda |
| Úchyty | Ano |
| Materiál | Polyamid |
| Externí kapsy | Spodní kapsa, Postranní kapsa |
| Přizpůsobitelné popruhy | Ano |
| Barva | Červená |
| Lineární hustota | 210 D |
| Voděodolný | Ano |
| Nastavitelný hrudní popruh | Ne |
| Hloubka | 340 mm |
| Šířka | 430 mm |
| Výška | 720 mm |
| Hmotnost | 3,23 kg |
| Varování | Nenechávejte dítě bez dozoru, pokud používáte nosítko., Před prvním použitím si přečtěte uživatelskou příručku., Ujistěte se, že všechny popruhy jsou řádně zajištěny. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Carriers |
|---|---|
| EAN: | 4046051115542 |
| Maximální nosnost: | 22 kg |
| Doporučené pohlaví: | Chlapec/děvče |
| Typ produktu: | Dětské nosítko na záda |
| Úchyty: | Ano |
| Materiál: | Polyamid |
| Externí kapsy: | Spodní kapsa, Postranní kapsa |
| Přizpůsobitelné popruhy: | Ano |
| Barva: | Červená |
| Lineární hustota: | 210 D |
| Voděodolný: | Ano |
| Nastavitelný hrudní popruh: | Ne |
| Hloubka: | 340 mm |
| Šířka: | 430 mm |
| Výška: | 720 mm |
| Hmotnost: | 3,23 kg |
| Varování: | Nenechávejte dítě bez dozoru, pokud používáte nosítko., Před prvním použitím si přečtěte uživatelskou příručku., Ujistěte se, že všechny popruhy jsou řádně zajištěny. |
