TRIXIE 6285 nůžky pro domácí mazlíčky Různé barvy Pro praváky Univerzální
Kód: DLZTXEHIP0030Detailní popis produktu
TRIXIE 6285 nůžky pro domácí mazlíčky Různé barvy Pro praváky Univerzální| Kategorie | Pro kočky, Pro vašeho psa, Pro hlodavce |
| Tvar špičky nůžek | Zaoblené hroty |
| Materiál ostří | Nerezová ocel |
| Protiskuzový úchop | Ano |
| Kategorie produktu | Nůžky |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Typ mazlíčka | Univerzální |
| Barva | Různé barvy |
| Orientace ruky | Pro praváky |
| Dodatečné informace | Produkt zaslán v náhodné barevné variantě |
| Délka | 80 mm |
| Množství | 1 |
| Varování | Nedovolte, aby se dostal do očí nebo na sliznice., Používejte dle pokynů výrobce., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Care |
|---|---|
| EAN: | 4011905062853 |
| Kategorie: | Pro kočky, Pro vašeho psa, Pro hlodavce |
| Tvar špičky nůžek: | Zaoblené hroty |
| Materiál ostří: | Nerezová ocel |
| Protiskuzový úchop: | Ano |
| Kategorie produktu: | Nůžky |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Typ mazlíčka: | Univerzální |
| Barva: | Různé barvy |
| Orientace ruky: | Pro praváky |
| Dodatečné informace: | Produkt zaslán v náhodné barevné variantě |
| Délka: | 80 mm |
| Množství: | 1 |
| Varování: | Nedovolte, aby se dostal do očí nebo na sliznice., Používejte dle pokynů výrobce., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
