VETEXPERT Hair Loss Control Shampoo Short Hair - šampon pro psy a kočky – 250 ml
Kód: DLSVEEZWI0002Detailní popis produktu
VETEXPERT Hair Loss Control Shampoo Short Hair - šampon pro psy a kočky – 250 ml| Stáří zvířete | Dospělí |
| Efekt šamponu | Oprava, Posilující, Proti ztrátě vlasů, Snížení znečištění |
| Kategorie produktu | Šampon |
| Kategorie | Pro vašeho psa, Pro kočky |
| Typ balení | Láhev |
| Vhodné pro tyto typy srsti zvířat | Dlouhá srst |
| Objem | 250 ml |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Hmotnost | 270 g |
| Varování | Výrobek může být škodlivý pro životní prostředí, nevyhazujte jej do běžného odpadu., Vyhněte se kontaktu s očima, kůží a oděvem., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Care |
|---|---|
| EAN: | 5901891240856 |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Efekt šamponu: | Oprava, Posilující, Proti ztrátě vlasů, Snížení znečištění |
| Kategorie produktu: | Šampon |
| Kategorie: | Pro vašeho psa, Pro kočky |
| Typ balení: | Láhev |
| Vhodné pro tyto typy srsti zvířat: | Dlouhá srst |
| Objem: | 250 ml |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Hmotnost: | 270 g |
| Varování: | Výrobek může být škodlivý pro životní prostředí, nevyhazujte jej do běžného odpadu., Vyhněte se kontaktu s očima, kůží a oděvem., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
