PURINA Cat Chow - rukavice pro psy a kočky
Kód: DLSPUIZWI0096Detailní popis produktu
PURINA Cat Chow - rukavice pro psy a kočky| Materiál | Technopolymer |
| Kategorie produktu | Kartáče a hřebeny |
| Vhodné pro tyto typy srsti zvířat | Všechny typy a délky vlasů |
| Kategorie | Pro kočky |
| Barva | Modrá |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Hmotnost | 250 g |
| Varování | Likvidujte v souladu s místními předpisy., Uchovávejte mimo dosah dětí., Zabraňte kontaktu s očima a pokožkou. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Care |
|---|---|
| Materiál: | Technopolymer |
| Kategorie produktu: | Kartáče a hřebeny |
| Vhodné pro tyto typy srsti zvířat: | Všechny typy a délky vlasů |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Barva: | Modrá |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Hmotnost: | 250 g |
| Varování: | Likvidujte v souladu s místními předpisy., Uchovávejte mimo dosah dětí., Zabraňte kontaktu s očima a pokožkou. |
