UNITEK AUTOMOBILOVÁ NABÍJEČKA MAGSAFE 38W
Kód: ZSAUTKGNI0003Detailní popis produktu
UNITEK AUTOMOBILOVÁ NABÍJEČKA MAGSAFE 38W| Maximální výkon | 15 W |
| Délka kabelu | 1,5 m |
| Barva | Černá |
| Typ balení | Krabice |
| Dodávané kabely | USB typu C |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Typ nabíječky | Auto |
| Verze USB Power Delivery až do | 15 W |
| Typ zdroje | USB |
| Verze USB Power Delivery | 3.0 |
| Bezdrátové nabíjení | Ano |
| Podporované mobilní operační systémy | iOS |
| USB Power Delivery | Ano |
| Kompatibilní nabíječka | Chytrý telefon |
| Kompatibilita | iPhone 13, iPhone 12, iPhone 14, iPhone 15, iPhone 16 |
| Varování | Nepoužívejte nabíječku v oblastech s vysokou vlhkostí., Nenechávejte nabíječku zapojenou do zásuvky bez dozoru., Ujistěte se, že pro vaše zařízení používáte správnou nabíječku. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Car chargers |
|---|---|
| EAN: | 4894160057983 |
| Maximální výkon: | 15 W |
| Délka kabelu: | 1,5 m |
| Barva: | Černá |
| Typ balení: | Krabice |
| Dodávané kabely: | USB typu C |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Typ nabíječky: | Auto |
| Verze USB Power Delivery až do: | 15 W |
| Typ zdroje: | USB |
| Verze USB Power Delivery: | 3.0 |
| Bezdrátové nabíjení: | Ano |
| Podporované mobilní operační systémy: | iOS |
| USB Power Delivery: | Ano |
| Kompatibilní nabíječka: | Chytrý telefon |
| Kompatibilita: | iPhone 13, iPhone 12, iPhone 14, iPhone 15, iPhone 16 |
| Varování: | Nepoužívejte nabíječku v oblastech s vysokou vlhkostí., Nenechávejte nabíječku zapojenou do zásuvky bez dozoru., Ujistěte se, že pro vaše zařízení používáte správnou nabíječku. |
