iBox ICC20 nabíječka na PDA/mobilní telefon Chytrý telefon, Chytré hodinky, Tablet Černá Zapalovač na doutníky Rychlé nabíjení Auto
Kód: ZSAIBOGNI0014Detailní popis produktu
iBox ICC20 nabíječka na PDA/mobilní telefon Chytrý telefon, Chytré hodinky, Tablet Černá Zapalovač na doutníky Rychlé nabíjení Auto| Výstupní výkon | 60 W |
| Maximální výkon | 60 W |
| Maximální výstupní napětí | 12 V |
| Výstupní proud | 5000 mA |
| Vstupní napětí | 12 - 24 V |
| Verze USB Power Delivery | 3.0 |
| Výstupní proud (12V) | 5 A |
| QuickCharge 3.0 | Ano |
| Počet portů USB typu C | 1 |
| Barva | Černá |
| LED indikátory | Ano |
| Počet portů USB typu A | 1 |
| Typ balení | Závěsný obal |
| Typ nabíječky | Auto |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Rychlé nabíjení | Ano |
| USB Power Delivery | Ano |
| Počet současně připojených zařízení | 2 |
| Typ zdroje | Zapalovač na doutníky |
| Kompatibilní nabíječka | Tablet, Chytré hodinky, Chytrý telefon |
| Verze USB Power Delivery až do | 60 W |
| Princip fungování | Kontakt |
| Počet výstupů | 2 výstupy/výstupů |
| Technologie rychlého nabíjení | Power Delivery 3.0 |
| Varování | Nepoužívejte nabíječku v oblastech s vysokou vlhkostí., Ujistěte se, že pro vaše zařízení používáte správnou nabíječku., Nenechávejte nabíječku zapojenou do zásuvky bez dozoru. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Car chargers |
|---|---|
| EAN: | 5903968681074 |
| Výstupní výkon: | 60 W |
| Maximální výkon: | 60 W |
| Maximální výstupní napětí: | 12 V |
| Výstupní proud: | 5000 mA |
| Vstupní napětí: | 12 - 24 V |
| Verze USB Power Delivery: | 3.0 |
| Výstupní proud (12V): | 5 A |
| QuickCharge 3.0: | Ano |
| Počet portů USB typu C: | 1 |
| Barva: | Černá |
| LED indikátory: | Ano |
| Počet portů USB typu A: | 1 |
| Typ balení: | Závěsný obal |
| Typ nabíječky: | Auto |
| Počet portů USB 2.0: | 1 |
| Rychlé nabíjení: | Ano |
| USB Power Delivery: | Ano |
| Počet současně připojených zařízení: | 2 |
| Typ zdroje: | Zapalovač na doutníky |
| Kompatibilní nabíječka: | Tablet, Chytré hodinky, Chytrý telefon |
| Verze USB Power Delivery až do: | 60 W |
| Princip fungování: | Kontakt |
| Počet výstupů: | 2 výstupy/výstupů |
| Technologie rychlého nabíjení: | Power Delivery 3.0 |
| Varování: | Nepoužívejte nabíječku v oblastech s vysokou vlhkostí., Ujistěte se, že pro vaše zařízení používáte správnou nabíječku., Nenechávejte nabíječku zapojenou do zásuvky bez dozoru. |
