INTER-ZOO Rocky + Terrace black - klec pro křečka
Kód: DMZINZKLA0005Detailní popis produktu
INTER-ZOO Rocky + Terrace black - klec pro křečka| Barva | Černá |
| Zařízení | Chata, Naviják, Mísa, Podlaha x 2, Žebřík |
| Materiál | Kov, Plast |
| Kategorie | Pro křečka, Pro hlodavce |
| Kategorie produktu | Klec |
| Šířka | 420 mm |
| Hmotnost | 2,56 kg |
| Hloubka | 290 mm |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Výška | 550 mm |
| Varování | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 5907600701052 |
| Barva: | Černá |
| Zařízení: | Chata, Naviják, Mísa, Podlaha x 2, Žebřík |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Kategorie: | Pro křečka, Pro hlodavce |
| Kategorie produktu: | Klec |
| Šířka: | 420 mm |
| Hmotnost: | 2,56 kg |
| Hloubka: | 290 mm |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Výška: | 550 mm |
| Varování: | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
