C&C modulární klec 3x2 + Loft 2x1 + Rampa stříbrná
Kód: DLZCDCKLA0008Detailní popis produktu
C&C modulární klec 3x2 + Loft 2x1 + Rampa stříbrná| Barva | Stříbrná, Černá |
| Typ produktu | Mříž |
| Otočná kolečka | Ne |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Materiál | Technopolymer, Kov |
| Kategorie produktu | Klec |
| Typ zvířete | Morče |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategorie | Pro hlodavce, Pro myši a krysy, Pro ježka, Pro králíka, Pro nočního ptáka, Pro morče |
| Sezónní nabídka | Jarní |
| Hloubka | 750 mm |
| Hmotnost | 9,5 kg |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 750 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Varování | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 5065006565255 |
| Barva: | Stříbrná, Černá |
| Typ produktu: | Mříž |
| Otočná kolečka: | Ne |
| Jednoduché čištění: | Ano |
| Materiál: | Technopolymer, Kov |
| Kategorie produktu: | Klec |
| Typ zvířete: | Morče |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategorie: | Pro hlodavce, Pro myši a krysy, Pro ježka, Pro králíka, Pro nočního ptáka, Pro morče |
| Sezónní nabídka: | Jarní |
| Hloubka: | 750 mm |
| Hmotnost: | 9,5 kg |
| Šířka: | 1100 mm |
| Výška: | 750 mm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Varování: | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
