AMD Ryzen Threadripper 9970X procesor 4 GHz 128 MB L3 Krabice
Kód: PROAMDAMT0074Detailní popis produktu
AMD Ryzen Threadripper 9970X procesor 4 GHz 128 MB L3 Krabice| Základní frekvence procesoru | 4 GHz |
| Thermal Design Power (TDP) | 350 W |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 128 MB |
| Výrobce procesoru | AMD |
| Typ paměti cache procesoru | L3 |
| Model procesoru | 9970X |
| Typ procesoru | AMD Ryzen™ Threadripper™ |
| Počet jader procesoru | 32 |
| Včetně chladiče | Ne |
| Provozní režimy procesoru | 64bitový |
| Počet vláken procesoru | 64 |
| Takt procesoru při přetaktování | 5,4 GHz |
| Patice procesoru | Socket sTR5 |
| Verze PCI Express slotů | 5.0 |
| Maximální počet linek PCI Express | 92 |
| Typy paměti podporované procesorem | DDR5-SDRAM |
| Podpora paměťových kanálů | 4 kanály |
| Integrovaný grafický adaptér | Ne |
| Model grafického adaptéru na kartě | Není dostupný |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Diskrétní grafický adaptér | Ne |
| Minimální provozní teplota | 95 °C |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AMD Threadripper processors |
|---|---|
| EAN: | 730143317566 |
| Základní frekvence procesoru: | 4 GHz |
| Thermal Design Power (TDP): | 350 W |
| Vyrovnávací paměť procesoru: | 128 MB |
| Výrobce procesoru: | AMD |
| Typ paměti cache procesoru: | L3 |
| Model procesoru: | 9970X |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen™ Threadripper™ |
| Počet jader procesoru: | 32 |
| Včetně chladiče: | Ne |
| Provozní režimy procesoru: | 64bitový |
| Počet vláken procesoru: | 64 |
| Takt procesoru při přetaktování: | 5,4 GHz |
| Patice procesoru: | Socket sTR5 |
| Verze PCI Express slotů: | 5.0 |
| Maximální počet linek PCI Express: | 92 |
| Typy paměti podporované procesorem: | DDR5-SDRAM |
| Podpora paměťových kanálů: | 4 kanály |
| Integrovaný grafický adaptér: | Ne |
| Model grafického adaptéru na kartě: | Není dostupný |
| Diskrétní model grafického adaptéru: | Není dostupný |
| Diskrétní grafický adaptér: | Ne |
| Minimální provozní teplota: | 95 °C |
