WD Elements Portable 2TB, WDBU6Y0020BBK-WESN + Voucher na prodlouženou záruku 36 měsíců a garanci výměny zboží v případě poruchy

Kód: 5819
1 884 Kč 1 557 Kč bez DPH
Skladem

2,5" externí disk • kapacita 2 TB • USB 3.0 • možnost ochrana dat šifrováním • kompaktní rozměry • nepotřebuje externí napájení • podporuje Windows i Mac

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

Pokud vám na pevném disku vašeho počítače dochází místo, hodně cestujete nebo často měníte svá pracoviště a chcete mít všechny své důležité soubory neustále při sobě, pak se správně poohlížíte po externím, přenosném pevném disku. Ten od společnosti Western Digital splňuje veškeré požadavky, jaké na podobné příslušenství můžete klást - v nejvyšší variantě přináší až 4 terabajty úložného prostoru, přičemž se stále vejde i do menší kapsy a nevyžaduje externí zdroj napájení. Pro práci se svými daty vám stačí disk připojit skrze konektor USB 2.0 či 3.0, což výrazně zefektivní vaše pracovní tempo a umožní například přehrávat filmy přímo z disku. Kromě rychlosti a velké kapacity v malém těle pak zaujme zvýšenou odolností vůči nárazům pro maximální ochranu vašich dat.

Nečekejte zbytečně

Při zálohování velkého objemu dat, ale i při obyčejném kopírování několika málo dokumentů je klíčovým parametrem rychlost. Abyste se při práci či zábavě zbytečně nezdržovali, společnost WD do svého přenosného pevného disku zabudovala rozhraní USB 3.0, které se vyznačuje skutečně rychlým zápisem i čtením dat. Navíc je zpětně kompatibilní i se starším standardem USB 2.0.

Nečekejte zbytečně
 
Velká kapacita v malém těle

Velká kapacita v malém těle

Mějte všechny své soubory vždy při sobě. Díky 2,5palcovému pevnému disku ukrytému v elegantní, pouze 21 milimetrů tenké konstrukci o hmotnosti 230 gramů a kapacitě 2 TB máte všechny vaše dokumenty, filmy, fotografie a další soubory na dosah, ať jste kdekoliv.

 

Spolehlivost především

Společnost Western Digital je pověstná výtečnou kvalitou a dlouhodobou životností svých paměťových médií, na která jsou z hlediska spolehlivosti kladeny nebývale vysoké nároky. Aby všechna vaše cenná data zůstala na disku co nejdéle a v co nejlepší kvalitě, zaměřil se výrobce na zvýšenou ochranu proti nárazům. Přesto se povedlo zachovat elegantní design.

Spolehlivost především

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: