Dyson V15 Detect Absolute 2023; DS-446986-01 + Voucher na prodlouženou záruku 36 měsíců a garanci výměny zboží v případě poruchy

Kód: 920/CER2
25 hodnocení
Značka: Dyson
17 161 Kč 14 183 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dyson V15 Detect Absolute 2023

Tyčový vysavač Dyson V15 Detect Absolute 2023 překračuje očekávání díky své inovativní technologii, která odhalí i tu nejmenší nečistotu a neviditelný prach. Jeho vyspělá inteligence dokáže díky senzorům rozpoznat typ podlahy a počítat množství nečistot, na které reaguje s neuvěřitelnou přesností. Díky cyklónové technologii a technologii proti namotávání vlasů a vláken zůstává vysavač vždy ve špičkové kondici. S účinností filtrace  99,99 % zachycuje nečistoty o velikosti pouhých 0,3 mikronu a vy tak získáte jistotu, že váš domov je nejen čistý, ale také zdravý. Maximální sací výkon až 240 aW spolu se třemi úrovněmi sání (Eko, Střední, zvýšený Boost) umožní přizpůsobit výkon vysavače potřebám různých částí vašeho domova. Ať už potřebujete jemné vysávání hladkých povrchů, nebo intenzivní úklid extrémně zatížených oblastí, vysavač se postará o ten nejlepší výsledek.

Revoluční partner pro úklid

Zdrojem energie je moderní akumulátor typu Li-Ion, což zajišťuje dlouhou životnost a spolehlivý výkon. Doba provozu až 60 minut dovoluje provést úklid celého domova bez nutnosti častého dobíjení. Díky vyměnitelnému akumulátoru důkladně vysajete vše bez obav z vybití baterie. Displej na vysavači poskytne informace o zbývající době chodu i množství vysátých nečistot. S Dyson V15 dostáváte nejen vysavač, ale celý systém pro dokonalý úklid. Chytrá univerzální podlahová hubice Digital Motorbar™ se postará o odstranění všech nečistot a vláken, zatímco iluminační podlahová hubice Fluffy Optic™ je ideální pro hladké podlahy. Kombinovaná kartáčová hubice, štěrbinová hubice vám umožní provést úklid i ve složitějších a hůře dosažitelných místech.


 

Klíčové vlastnosti:

 • Funkce 2 v 1 umožňuje měnit tyčový vysavač na ruční
 • Vyspělá inteligence rozpoznává typ podlahy, počítá množství nečistot a reaguje na ně
 • Důkladně uklidí i v domácnosti s mazlíčky
 • Je vybaven technologií proti namotávání vlasů
 • Filtrace alergenů a nečistot má účinnost 99,99 %
 • Iluminační podlahová hubice odhalí i neviditelný prach
 • Doba provozu dosahuje 60 minut

 

Dyson V15 nabízí všestrannost v jediném zařízení, díky možnosti změnit vysavač na ruční nebo tyčový režim získáte flexibilitu pro každý úklidový úkol.

 

Detekuje mikroskopické částice

Odhalit jemný neviditelný prach na hladkých podlahách napomáhá speciální paprsek svítící pod přesným úhlem.


 

Výkonný motor

Digitální motor Dyson Hyperdymium pracuje při 125 000 otáčkách/minutu.


 

Baterie s dlouhou výdrží

Li-Ion akumulátor poskytuje výdrž  60 minut stejnoměrného sacího výkonu a umožní vám dokončit úklid v jednom kole.


 

Filtrace ve více stupních

S revolučním cyklónovým systémem filtrace si můžete být jisti, že vysavač zachytí i ty nejmenší nečistoty už od 0,3 mikronu a prach bez nutnosti používat tradiční prachové sáčky. S filtrační účinností  99,99 % budete mít jistotu, že vzduch ve vaší domácnosti zůstane čistý. Dýchat se bude snáze a jistě oceníte i pocit, že jste udělali maximum pro zdravé prostředí.


 

Antistatická vlákna

Pomocí černých antistatických karbonových vláken je snadno odstraněn i nejjemnější prach z hladkých podlah.


 

Hubice proti namotávání vlasů

Chytrá univerzální podlahová hubice Digital Motorbar™ vám usnadní úklid ze všech typů podlah. Polykarbonátový hřeben chrání proti namotávání vláken a vlasů na rotační kartáč.


 

Efektivní při odstraňování chlupů

Majitelé domácností s mazlíčky ocení schopnost vysavače bojovat proti vlasům a vláknům. Díky technologii proti namotávání je tento vysavač schopen se vypořádat s nejtvrdšími výzvami, které vám vaši miláčci přinesou.

 


 

Výkon mluví sám za sebe

Maximální sací výkon 240 aW činí vysavač dokonalým partnerem pro snadný úklid podlah, těžko přístupných míst i matrací. Senzor neustále měří prachové částice a po vyhodnocení může automaticky zvýšit sací výkon.


 

Iluminační hubice Fluffy Optic

25cm podlahová hubice Fluffy Optic je opatřena měkkými nylonovými a antistatickými vlákny, které s lehkostí sbírají prach s hladkých podlah. Díky jejímu nízkému profilu není problém dostat se i hlouběji pod nábytek.


 

Vysává ve 3 režimech

Vyberte si úroveň sání (Eko, Střední, Zvýšený Boost), která bude nejvíce vyhovovat vašim potřebám. S režimem Eco využijete delší doby provozu a nejvyšší režim Boost umožní krátký a intenzivní úklid.


 

LCD displej

Displej vás informuje o zbývající době chodu, sacím režimu, stavu nabití akumulátoru a množství vysátých nečistot, což vám umožní plánovat svůj úklid efektivněji.


 

Snadno se udržuje

Součásti jako filtr a měkký váleček iluminační hubice lze omývat a sběrnou nádobu snadno otřít, aby bylo docíleno optimální výkonnosti spotřebiče.


 

Výměna akumulátoru

Pouhé stisknutí tlačítka stačí k tomu, abyste snadno vyměnili akumulátor za náhradní a zdvojnásoblili tak dobu úklidu. Náhradní akumulátor je třeba zakoupit samostaně.


 

Obsah balení:

 • Tyčový vysavač Dyson V15 Detect Absolute 2023
 • Univerzální podlahová hubice Digital Motorbar™
 • Iluminační podlahová Fluffy Optic™ hubice
 • Kombinovaná kartáčová hubice
 • Štěrbinová hubice
 • Nabíjecí adaptér
 • Úchyt na stěnu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: