Samsung Galaxy Watch6 40mm SM-R930 + Voucher na prodlouženou záruku 36 měsíců a garanci výměny zboží v případě poruchy

Kód: 167964/ERN
18 hodnocení
Značka: Samsung
4 648 Kč 3 841 Kč bez DPH
Skladem
Varianta

Detailní informace

Detailní popis produktu

Samsung Galaxy Watch6 40mm

Představujeme chytré hodinky Samsung Galaxy Watch6 40mm – víc než jen hodinky. Tyto multifunkční hodinky jsou mixem precizní technologie a elegantního designu, které vám umožní mít svět na dosah zápěstí.

Hodinky nabízí velký displej, který je o 20% větší než u jeho předchůdce, ale s o 30% užšími rámečky. To vše skrývá pod ultra odolným safírovým sklíčkem s vodotěsností dle 5 ATM a stupněm krytí IP68. To zaručuje naprostou odolnost vůči nárazům, škrábancům, vlhkosti a vodě.

Měňte svůj styl podle nálady nebo situace s výměnnými řemínky. Systém výměny jediným dotykem a uspokojivé cvaknutí vám dá jistotu, že řemínek je pevně na svém místě.

Samsung Galaxy Watch6 40mm

 

Klíčové vlastnosti:

  • Ultra odolný displej s větší plochou a užšími rámečky
  • Vodotěsnost dle 5 ATM a odolnost se stupněm krytí IP68
  • Jednoduchá výměna řemínku jedním stisknutím
  • Pokročilé funkce sledování spánku a spánkový coaching
  • Funkce sledování menstruačního cyklu

 

Styl a moderní inovace na vašem zápěstí.

 

Displej, který okouzlí designem i odolností

Vyrazte na trénink, do společnosti nebo náročnou túru a buďte připraveni na jakékoliv vrtochy počasí. Displej hodinek Galaxy Watch6 je krytý ultra odolným safírovým sklíčkem, které jej ochrání jak před nárazy a škrábanci, tak i vlhkostí a vodou se stupněm krytí IP68 a vodotěsností dle 5 ATM. Jeho plocha je navíc oproti předchozí řadě o 20 % větší s o 30 % užšími rámečky, takže získáte dostatek prostoru pro vyjádření i pohodlnou obsluhu všech vašich oblíbených aplikací.

Samsung Galaxy Watch6 40mm

 

Výměna řemínku jediným stisknutím

Často měníte řemínky v závislosti na aktuální situaci? V tom případě budete přímo nadšeni systémem, umožňujícím výměnu jediným dotykem. S pomocí drážek řemínku jej pak snadno zarovnáte a v okamžiku, kdy výměnu provedete, uslyšíte uspokojivé cvaknutí.

Samsung Galaxy Watch6 40mm

 

Spánkový rádce na vašem zápěstí

K tomu, abyste ze sebe mohli každý den vydat to nejlepší, potřebujete dostatek energie. Díky funkci sledování spánku hodinek Galaxy Watch6 budete moci monitorovat jeho jednotlivé fáze a posléze zjistit celkovou kvalitu vašeho odpočinku vyjádřenou pomocí jasného skóre. S odstraněním možných nedostatků vám pak pomůže funkce Sleep Coaching, která vám poskytne odborné rady a tipy. 

Samsung Galaxy Watch6 40mm

 

Mějte dokonalý přehled o svém cyklu

Žijte v harmonii se svým tělem. Funkce Cycle Tracking poháněná pokročilými algoritmy společnosti Natural Cycles používá měření teploty vaší pokožky, zatímco spíte, k přesnému odhadu vaší periody a dalších cyklů. Plánujte dopředu a zvládněte každý den naplno s vědomím, že vás náhlá indispozice nemůže zaskočit.

Samsung Galaxy Watch6 40mm

 

Srdeční záležitost, která vás každý den hlídá

Relaxujte a spolehněte se na zařízení, které bude každý den bedlivě sledovat činnost vašeho srdce. Vestavěný PPG senzor periodicky měří srdeční tep a v okamžiku zjištění příliš nízkých či vysokých hodnot vám pomocí hodinek okamžitě pošle notifikaci. Stejně postupuje i v případě nepravidelného srdečního rytmu, kdy doporučí vyšetření EKG pro odstranění jakýchkoliv pochybností.

Samsung Galaxy Watch6 40mm

 

Podpora více jak 90 druhů cvičení

Získejte s hodinkami Galaxy Watch6 cenný vhled do vašich cvičebních úspěchů a pokroků. Měřte až 90 druhů fyzické aktivity, nebo si vytvořte své vlastní, přičemž v obou případech budete moci sledovat svou denní aktivitu a dosažený pokrok. Nabízí se i možnost aktivovat automatickou detekci pro vybrané druhy tréninku, jako je běh, chůze či nově cyklistika, takže budete moci přejít od rozehřátí rovnou k maximální aktivitě.

Samsung Galaxy Watch6 40mm

 

Trénujte podle sebe a splňte náročné výzvy

Vaše hodinky dokážou díky agregaci dat odhadnout vaši fyzickou kondici a určit osobní tréninkový prostor jménem HR Zone. Vždy, když se budete chtít zaměřit na určitou část svého těla nebo typ cvičení (například spálení tuku, kardio či trénink o vysoké intenzitě), si jednoduše manuálně nastavíte cíl, a v okamžiku, kdy se do jeho zóny dostanete, vás zařízení upozorní. Rovněž budete vědět, když ze zóny zase vyskočíte, což umožní lepší přehled nad vynaloženým úsilím.

Samsung Galaxy Watch6 40mm

 

Pořizujte fotky a videa přímo z vašeho zápěstí

Spárujte hodinky s chytrým telefonem Galaxy Z Fold5 nebo dalšími moderními smartphony Galaxy a zachyťte své zdravější já zblízka i z dálky. Režim Flex a aplikace Ovladač fotoaparátu vám umožní pohodlně přepínat mezi pořizováním fotografií a videí, přiblížit či oddálit záběr – to vše z vašeho zápěstí. Poté jednoduše klepněte na tlačítko závěrky a pořiďte snímek.

Samsung Galaxy Watch6 40mm

 

Naplno vyjádří vaši jedinečnost

Hodinky Galaxy Watch6 budou vždy vypadat tak, jak si sami budete přát. Vyberte si z rozsáhlé kolekce řemínků různých stylů a provedení. Vyšperkovat si budete moci i ciferník pomocí barev, designů a dokonce vlastních fotografií. Jednoduše zařízení, které doplní váš jedinečný styl.

Samsung Galaxy Watch6 40mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: