Dyson V8 Absolute + Voucher na prodlouženou záruku 36 měsíců a garanci výměny zboží v případě poruchy

Kód: 6575
22 hodnocení
Značka: Dyson
9 190 Kč 7 595 Kč bez DPH
Skladem

Technická specifikace

  • Hmotnost - 2,61 kg
  • Sací výkon - 115 AW / 28 AW
  • Kapacita zásobníku na odpad - 0,54 l
  • Rozměry - 250 x 1244 x 224 mm
  • Cyklonová technologie - 2 Tier Radial™ cyclony
  • Filtrace - Prací doživotní filtry
  • Hubice rotačním kartáčem s přímým pohonem
  • Hubice s měkkým válcem na hladké podlahy

Obsah balení:

1x Dyson V8 Absolute (součástí je baterie Li-Ion 2800 mAh)

1x Napájecí adaptér

1x Držák na zeď

1x Podlahová hubice s rotačním kartáčem na koberce

1x Mini hubice s motorovým rotačním kartáčem

1x Podlahová hubice s rotačním kartáčem na hladké podlahy

1x Kombinovaná kartáčová hubice

1x Kartáčová hubice

1x Štěrbinová hubice

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

Dopřejte si úžasně výkonný a příjemně lehký vysavač s několika praktickými hubicemi pro různé povrchy, který vám nabídne snadný a rychlý úklid pro všechny typy podlah, včetně úklidu koberců opravdu do hloubky. Samozřejmostí je vysoký sací výkon, až čtyřicet minut provozu, bezproblémové vysypávání nádobky na nečistoty, extra příslušenství pro domácnost se zvířecími mazlíčky aj. Velkou předností je účinná filtrace. Vysavač zachytí vše – od alergenů, přes mikroskopický prach a další nečistoty. To vše díky neustále zdokonalované patentované cyklónové technologii vysávání Radial Root Cyclone, která je schválena i britskou asociací British Allergy Foundation.

Podlahová hubice s rotačním kartáčem

Speciální podlahová hubice s rotačním kartáčem a přímým pohonem je specifická tím, že tlačí štětiny hlouběji do koberce a díky tomu odstraňuje i hluboko usazené nečistoty. Nabídne až o 150 % vyšší výkon rotačního kartáče než hubice akumulátorového vysavače od téže značky.
Podlahová hubice s rotačním kartáčem
 
Hubice vhodná pro hladké podlahy

Hubice vhodná pro hladké podlahy

Konstrukce hubice je speciálně vyvinuta a uzpůsobena pro hladké podlahy. Měkký rotační válec spolehlivě odstraňuje jemný prach i velké nečistoty. S výsledným úklidem budete jistě spokojení. Vysavač vám ušetří čas a námahu.
 

Digitální motor Dyson V8

Vysoce výkonný digitální motor Dyson V8 dokáže vygenerovat vyšší sací výkon než kterýkoliv jiný akumulátorový bezkabelový vysavač, což je jeho velkou předností.
Digitální motor Dyson V8
 
Účinná filtrace

Účinná filtrace

Vysavač zachycuje alergeny, mikroskopický prach a obecně více nečistot, než kterýkoli jiný cyklon. Vyfukuje čistší vzduch než ten, který dýcháte, což je výsledkem neustále zdokonalované cyklónové technologie vysávání. To vše bez sáčků, bez ztráty sacího výkonu, bez jakéhokoli omezení během úklidu.
 

Radial Root Cyclone technologie

Patentovaná cyklónová Radial Root Cyclone technologie zachycuje alergeny včetně všech nečistot díky patnácti cyklonám uspořádaným ve dvou vrstvách pracujících souběžně pro zvýšení průtoku vzduchu a zachycení i toho nejjemnějšího prachu. Technologie je schválena britskou asociací alergiků British Allergy Foundation.
Radial Root Cyclone technologie
 
Vysoký sací výkon

Vysoký sací výkon

Tento akumulátorový bezkabelový vysavač je napájen Li-Iontovým akumulátorem s nikl kobalt hliníkovými elektrodami. Výsledkem je dostatek energie umožňující až 40 minut klasického vysávání, nebo 25 minut úklidu s podlahovou hubicí s motorovým rotačním kartáčem.
 

Dokonalý úklid přesně podle vašich představ

Režim max – nabídne maximální sací výkon až po dobu 7 minut. Nebojte se uklízet i vysoko nad hlavou – bezproblémový úklid od podlahy až po strop je naprostou samozřejmostí. Vysavač snadno upravíte na ruční vysavač - úklid v obtížně dostupných místech už bude od teď naprostá hračka.
Dokonalý úklid přesně podle vašich představ
 
Celá řada praktických vychytávek

Celá řada praktických vychytávek

Jistě budete pozitivně kvitovat nový způsob hygienického vysypávání nečistot a prachu pomocí jediného úkonu. Dalším plusem je praktický úchyt na stěnu sloužící pro uložení a nabíjení vysavače a uložení všech nástavců. Díky tomu budete mít vysavač vždy připravený, plně nabitý a uklizený na jednom místě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: