Dyson V15 Detect Absolute + Voucher na prodlouženou záruku 36 měsíců a garanci výměny zboží v případě poruchy

Kód: 1273359
Novinka
Značka: Dyson
18 861 Kč 15 588 Kč bez DPH
Skladem

 

 • Vysoký sací výkon 240 aW
 • Doba provozu: 60 minut stejnoměrného sacího výkonu
 • Bezsáčkový typ filtrace, hygienické vyprazdňování zásobníku
 • Automatické přizpůsobení výkonu typu podlahy
 • LCD displej s indikací množství a velikosti vysátých nečistot
 • Mimořádně bohatý obsah balení

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dyson V15 Detect Absolute

Tyčový vysavač Dyson V15 Detect Absolute se pyšní sacím výkonem 240 aW a inteligentní technologií Root Cyclone se 14 cyklony. Srdcem přístroje je výkonný a lehký digitální motor Dyson Hyperdymium, který dosahuje až 125 000 otáček za minutu a spolehlivě zajišťuje vysávání větších nečistot i mikroskopického prachu. Během provozu iluminační podlahová hubice neustále snímá mikroskopické prachové částice, které pak senzor Piezo měří a počítá jejich množství. V případě zvýšeného množství nečistot přístroj automaticky zvyšuje sací výkon.

Disponuje také LCD displejem s indikací množství a velikosti vysátých nečistot a vylepšeným mechanismem pro hygienické vyprazdňování zásobníku. Vysavač přitom nabízí až 60 minut stejnoměrného sacího výkonu, aby nečistotám nedal ani tu nejmenší šanci.

Popis produktu

Přesný paprsek světla

Iluminační podlahová hubice s šířkou 25 cm disponuje přesným paprskem světla pro detekci částic nečistot, které běžně nevidíte. Paprsek svítící pod optimálním úhlem zviditelní i jemný prach na hladkých podlahách, díky čemuž bude vysávání efektivnější.


 

Měří i mikroskopické prachové částice

Tento model disponuje supermoderním senzorem Piezo, jenž neustále měří a počítá prachové částice a na základě jejich množství optimalizuje výkon.


 

LCD displej

Tyčový vysavač je vybaven přehledným LCD displejem, který vám nabízí zobrazení množství vysátých částic prachu i vědecké důkazy o důkladně provedeném úklidu.


 

Motor Dyson Hyperdymium

Srdcem přístroje je výkonný a lehký digitální motor Dyson Hyperdymium. Motor dosahuje až 125 000 otáček za minutu a spolehlivě zajišťuje vysávání větších nečistot i mikroskopického prachu.


 

Technologie Root Cyclone

Revoluční technologie Root Cyclone má 14 cyklonů, které vytváří odstředivé síly až 100 000 G k zachycení prachu a nečistot z proudu vzduchu. Technologie se postará o to, aby nedošlo ke ztrátě sání.


 

Výdrž 60 minut

Vysavač nabízí až 60 minut stejnoměrného sacího výkonu.


 

Špičková filtrace

Zásluhou pokročilého filtračního systému dokáže vysavač zachytit 99,99 % všech částic již od velikosti 0,3 mikrometru, takže vyfukuje dokonale čistý vzduch vhodný i pro alergiky.


 

Karbonová vlákna

Iluminační podlahová hubice disponuje černými antistatickými karbonovými vlákny pro odstranění i toho nejjemnějšího prachu z hladkých podlah, a to i v úzkých, těžko dostupných místech nebo prostorech s nízkým profilem.


 

Podlahová hubice Motorbar

Podlahová hubice Motorbar disponuje technologií zamezující namotávání. Díky tomu automaticky sbírá dlouhé vlasy a zvířecí chlupy bez zacuchání.


 

Technologie Dyson DLS

Při nastavení automatického režimu sleduje technologie Dyson DLS (Dynamic Load Sensor) 360× za vteřinu odpor rotačního kartáče uvnitř podlahové hubice Digital Motorbar. Podle toho pak upravuje automaticky výkon, abyste se mohli opřít o nejlepší výsledky na každém typu povrchu.


  

Iluminační podlahová hubice

Iluminační podlahová hubice má šířku 25 cm a vlastní motor. Je vytvořena z měkkých nylonových a černých a antistatických vláken, díky kterým odstraňuje i ten nejjemnější prach. Díky nízkému profilu můžete vysávat i pod nábytkem.


 

Sací režimy

Během provozu lze nastavit až 3 sací režimyRežim Auto inteligentně přizpůsobuje sací výkon s optimálním vyvážením výkonu a doby chodu, režim Eko poskytuje delší dobu chodu pro větší úklid a režim Boost je navržen pro krátký a intenzivní úklid.


 

Snadná údržba

Filtr i měkký váleček podlahové hubice můžete umývat, otřít hadříkem pak lze sběrnou nádobu a nástavce pro optimalizaci výkonu vysavače.


 

Náhradní akumulátor

Stačí stisknout tlačítko a lze vyměnit akumulátor, abyste mohli pokračovat v úklidu dvakrát delší dobu (druhý akumulátor lze zakoupit samostatně).

  

Příslušenství v dodávce:

 • Univerzální podlahová hubice Digital Motorbar™
 • Iluminační podlahová Fluffy™ hubice
 • Kombinovaná kartáčová hubice
 • Štěrbinová hubice
 • Nabíjecí adaptér
 • Úchyt pro uložení příslušenství
 • Úchyt na stěnu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: