Dyson V12 Detect Slim Absolute + Voucher na prodlouženou záruku 36 měsíců a garanci výměny zboží v případě poruchy

Kód: 12877
Novinka
Značka: Dyson
14 489 Kč 11 974 Kč bez DPH
Skladem

Tyčový vysavač Dyson V12 Detect Slim Absolute

 • Kompaktní aku vysavač, který váží pouze 2,2 kg
 • Ergonomický design pro snadnou manipulaci v terénu
 • Digitální motor s výkonem 125 000 ot./min. zaručuje dokonalé sání prachu
 • Li-Ion baterie 25,2 V, díky které můžete vysávat až 60 minut
 • 11 cyklónů vytvářejících sílu 100 000 G - udržují výkonnost filtrace
 • Hlučnost pouze 82 dB - tichý provoz bez rušení okolí
 • Filtrace s účinností 99,97% zachytí částice o velikosti 0,3 μm
 • Nástěnný držák pro praktické uložení
 • LCD displej - informující o stavu vysavače v reálném čase
 • Nástavce pro úklid různých povrchů (tvrdé podlahy i koberců)
 • Osvětlená iluminační hlavice dokáže odhalit i neviditelné prachové částice
 • Možnost přeměny na ruční vysavač, se kterým uklidíte i v autě

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

Tyčový vysavač Dyson V12 Detect Slim Absolute disponuje digitálním motorem s výkonem až 125 000 ot./min., 11 cyklónovým systémem vytvářejícím odstředivou sílu 100 000 G, Li-Ion baterií s výdrží 60 minut a účinností filtrace 99,97% pro částice od 0,3 μm. Osvětlená iluminační hlavice dokáže odhalit i neviditelné prachové částice. Díky těmto špičkovým parametrům dokonale vyčistí všechny povrchy - od tvrdých podlah po koberce. O stavu vysavače vás informuje LCD displej. Ergonomický tvar vysavače navíc usnadňuje manipulaci při každodenním úklidu domácnosti.

 

Digitální motor s enormním výkonem

Srdcem vysavače Dyson V12 Detect Slim Absolute je jedinečný digitální motor Dyson Hyperdymium, který představuje absolutní špičku ve své třídě. Tento motor dokáže vyvinout úctyhodných 125 000 otáček za minutu, což je pro bezdrátový vysavač naprosto unikátní hodnota. Díky této obrovské rychlosti motoru je vysavač schopen bez námahy zachytit i ty nejmenší mikroskopické částice prachu a zajistit tak dokonalé vysátí jakéhokoliv typu podlahy od koberců po tvrdé povrchy. Technologie digitálního motoru Dyson je navržena tak, aby vysavač zvládl sebrat opravdu každičkou nečistotu, která se nachází v jeho dosahu. Ať už tedy vysáváte koberce, tvrdé podlahy či nábytek, nemusíte se bát, že by nějaký prach unikl pozornosti tohoto špičkového digitálního motoru. Můžete se tak spolehnout na absolutně důkladný úklid všech povrchů bez ohledu na typ podlahy.

Revoluční cyklonová technologie

Dalším unikátním prvkem vysavače Dyson V12 Detect Slim Absolute je inovativní systém cyklonové separace nečistot. Tento pokrokový systém se skládá z 11 na sebe navazujících cyklónů umístěných v oblouku uvnitř těla vysavače. Jednotlivé cyklóny dokáží vyvinout obrovskou odstředivou sílu, která velmi efektivně oddělí nasáté nečistoty ještě předtím, než se dostanou do filtru. Filtr tak zůstává stále maximálně čistý a průchodný. Díky tomu si vysavač Dyson V12 Detect Slim Absolute udržuje špičkový sací výkon bez ohledu na délku vysávání. Nemusíte se bát, že by v průběhu úklidu došlo ke snížení sací síly v důsledku zaplnění filtru. Revoluční cyklonová technologie spolehlivě udržuje výkon na maximální úrovni po celou dobu používání vysavače.

Spolehlivá Li-Ion baterie

Tyčový vysavač Dyson V12 Detect Slim Absolute je vybavený výkonnou nabíjecí Li-Ion 25,2 V baterií. Díky tomuto akumulátoru dokáže vysavač pracovat v bezdrátovém režimu  60 minut na jedno nabití, aniž by došlo k poklesu výkonu. Tato dlouhá výdrž baterie umožňuje pohodlně uklidit i opravdu velké prostory, aniž byste museli přerušovat práci kvůli dobíjení. Ať už vysáváte koberce, tvrdé podlahy či nábytek, tomuto vysavači nic neunikde.

Špičková filtrace zachytí spoustu alergenů

Jednou z předností vysavače Dyson V12 Detect Slim Absolute je jeho pokročilý plně utěsněný filtrační systém. Tento systém dokáže zachytit až 99,97 % mikročástic a alergenů od velikosti pouhých 0,3 μm. Díky této extrémně vysoké účinnosti filtrace vypouští vysavač do ovzduší prakticky dokonale čistý vzduch bez nebezpečných mikročástic a alergenů. Filtrace s účinností téměř 100% tak představuje obrovský benefit pro alergiky a astmatiky.

Přehledný LCD displej

Další užitečnou funkcí vysavače Dyson V12 Detect Slim Absolute je jeho LCD displej, který v reálném čase zobrazuje řadu důležitých informací o stavu přístroje. Uživatel tak má neustálý přehled například o aktuální výdrži baterie, zvoleném výkonovém režimu, případně o nutnosti údržby či čištění vysavače. Displej tak poskytuje perfektní kontrolu nad všemi aspekty provozu a umožňuje plně optimalizovat efektivitu úklidu.

Tichý a přesto výkonný vysavač s iluminační technologií

I přes obrovský výkon svého motoru je vysavač Dyson V12 Detect Slim Absolute překvapivě tichý. Jeho hlučnost činí pouze 82 dB. Díky tak nízké hlučnosti můžete vysavač používat kdykoliv, aniž byste obtěžovali vaše spolubydlící nadměrným hlukem. Ať už vysáváte brzy ráno, odpoledne či v noci, tak s tímto vysavačem 100% splynete s okolím. Iluminační technologie navíc díky světelnému paprsku detekuje prachové částice, které byste běžným okem nepostřehli.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: