











Kvalitní tvrzené sklo na Xiaomi Redmi Note 14 4G/5G, včetně čistících ubrousků
Vhodné pro modely: iPhone 13 Pro Max iPhone 14 Pro Max iPhone 15 Pro Max iPhone 14 Plus iPhone 15 Plus iPhone 16 Plus 2x tvrzené sklo 9H na displej s...
tvrzené, ochranné sklo na přístroj Xioami Redmi Note 5
Velmi kvalitní tvrzené sklo na Samsung S10E
| Systém | |
| Operační systém: | Android 14 |
| Procesor: | Čtyřjádrový procesor Unisoc Tiger T310: 1 × 2,0 GHz ARM Cortex-A75, 3 × 1,8 GHz ARM Cortex-A55 při 3 GHz |
| Grafická karta: | Obrázkový PowerVR GE8300 |
| BERAN: | 4 GB, rozšiřitelná až na 16 GB |
| Vnitřní paměť: | 256 |
| SD karta: | Ano: microSD, microSDHC, microSDXC |
| SIM karta: | Duální SIM karta |
| Typ karty: | Nano SIM / Nano SIM |
| Jazyk: | Vícejazyčný (včetně španělštiny a portugalštiny) |
| Obchod Play: | Ano |
| Obrazovka | |
| Vlastnosti: | 6" IPS LCD displej |
| Definice: | HD |
| Rozlišení: | 576 × 1152 pixelů |
| Hustota: | 215 ppi |
| Jas: | 450 cd/m² (typicky) |
| Kontrastní poměr: | 1000:1 |
| Sklo: | Corning Gorilla Glass 5 |
| Certifikace: | IP68, IP69K a MIL-STD-810H |
| Fotoaparát | |
| Před: | 5 MP – f/2.2 snímač Samsung S5K5E2 ISOCELL |
| Zpět: | 13 MP – f/2.2 Omnivision OV13853 PureCel senzor duální fotoaparát |
| Blikat: | Ano LED |
| Druhá zadní kamera: | 0,1 MP – CMOS |
| Podporované formáty | |
| Zvuk: | AAC, AMR / AMR-NB / GSM-AMR, eAAC+ / aacPlus v2 / HE-AAC v2, FLAC, MIDI, MP3, OGG, WMA, WAV |
| Video: | 3GPP, AVI, H.263, H.264 / MPEG-4 část 10 / AVC, MP4, WebM |
| Obrázky: | gif, jpeg, png, bmp |
| Senzory | |
| Akcelerometr: | Ano |
| Gyroskop: | Ano |
| Blízkost: | Ano |
| Světlo: | Ano |
| Snímač otisků prstů: | Ano |
| Konektivita | |
| Sítě 2G (GSM): | 850-900-1800-1900 MHz |
| 3G sítě (WCDMA): | 850-900-1700-1900-2100 MHz |
| Sítě 4G (LTE): | 700-800-850-900-1700-1800-1900-2100-2600 |
| 5G sítě (NR): | |
| Wi-Fi: | a, b, g, n, n 5 GHz, ac, dvoupásmové, Wi-Fi hotspot, Wi-Fi Direct, Wi-Fi displej |
| Bluetooth: | 5,0 |
| FM rádio: | Ano |
| GPS: | GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo |
| Regionální zámek: | Žádný |
| Čtyřpásmový: | Ano |
| USB: | USB typu C |
| NFC: | Žádný |
| Rozměry | |
| Palce: | 6" |
| Velikost: | 166 × 81,1 × 15 mm |
| Hmotnost: | 300 g |
| Barva: | Černý |
| Baterie | |
| Schopnost: | 6300 mAh, reverzní nabíjení |
| Obsah krabice | |
| 1x |
Oukitel G3 4GB/256GB Černá |
| 1x | Kabel USB typu C |
| 1x | Uživatelská příručka |












Mobilní telefon - 6,6" IPS 2408 × 1080, operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 256 GB, Dual SIM + eSIM, fotoaparát: 64Mpx (f/1,9) hlavní + 2Mpx makro, přední kamera 32Mpx, GPS, NFC,...
Unihertz by 8849 Tank 4 pro Smartphone 5G s projektorem 720P Dimensity 8300 18GB/1TB Mobilní telefon 3k AMOLED Android Všechny EU jazyky
Odolný telefon OUKITEL WP210 - MTK 8200, NFC, 36 GB + 512 GB, 8800 mAh 45 W, 6,7", 108MP Android15 5G WIFI6 Smartphone EU jazyk
Blackview XPLORE 1 venkovní mobilní telefon 5G vodotěsný robustní smartphone Android 15 6,78'' 2,4K displej 16 GB + 512 GB 20 000 mAh EU JAZYK
6,583" IPS 2408 × 1080, procesor MediaTek Helio P99 8-jádrový, RAM 12 GB, interní paměť 256 GB,, zadní fotoaparát 100+24+5 Mpx, přední fotoaparát 32 Mpx, GPS, GLONASS, BeiDou,...
Mobilní telefon - 6,7" OLED 2778 × 1284, 120Hz, procesor Apple A15 Bionic 6jádrový, RAM 6 GB, interní paměť 256 GB, zadní fotoaparát s optickým zoomem 12 Mpx (f/1,5) + 12 Mpx...
Odolný chytrý telefon, Android 15, velká baterie 10 000 mAh, 24 GB (8 GB + 16 GB rozšiřitelná RAM) + 256 GB ROM, NFC, 6,75" HD+ a 1,32" chytrý sekundární displej, 50MP hlavní...
FOSSiBOT F101P s velkou baterií o kapacitě 10600 mAh a 18W rychlým nabíjením. Má 8MP přední a 24MP+5MP+0,3MP zadní fotoaparát. Má 4GB RAM, kterou lze rozšířit na 7GB, a 64GB...
Zde je ochranné sklo: Zde je ochranný kryt: Zde je magsafe kryt:
Mobilní telefon - 6,1" OLED 2532 × 1170, 120Hz, procesor Apple A15 Bionic 6jádrový, RAM 6 GB, interní paměť 128 GB, zadní fotoaparát s optickým zoomem 12 Mpx (f/1,5) + 12...
EU jazyk 12nm osmijádrový procesor MT8768 6,745” HD+ IPS obrazovka Waterdrop 10300mAh Velká baterie / Podpora 10W rychlého nabíjení 20MP zadní kamera + 8MP přední kamera 12...
smartphone • 6,7" úhlopříčka • OLED displej • 2796 × 1290 px • obnovovací frekvence 60 Hz • procesor Apple A16 Bionic (6jádrový) • interní paměť 128 GB • zadní fotoaparát 48...