ASUS GeForce GTX 1660 SUPER DUAL-GTX1660S-O6G-EVO + Záruka 36 měsíců

Kód: 12501
Značka: Asus
4 290 Kč 4 290 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

grafická karta, VGA, NVIDIA GeForce GTX 1660 SUPER, TU116 12nm, 1408 CUDA, PCIe x16 3.0, 6GB GDDR6, 192bit paměťová sběrnice, HDMI, DisplayPort, DVI-D, frekvence 1530-1860/14002MHz, aktivní chlazení

 

Popis produktu:

ASUS Dual GeForce® GTX 1660 SUPER™ OC Edition 6GB GDDR6 EVO nabízí vysoké obnovovací frekvence pro nevídanou výhodu pro FPS tituly.
   OC Edition: Navýšená frekvence 1860 MHz (OC režim)/ 1830 MHz (Herní režim)
   GeForce GTX 1660 SUPER je až o 20% rychlejší než původní GTX 1660 a až 1,5krát rychlejší než předchozí generace GTX 1060 6GB. Je poháněn vyzdvihovanou architekturou NVIDIA Turing™ a ultra rychlou pamětí GDDR6. Vaším nejoblíbenějším hrám dodá na autenticitě. Je čas posunout svou herní výbavu o úroveň výš a ovládnout herní pole.
   Ultra rychlá GDDR6 s více než o 50% větší kapacitou paměti pro vysokorychlostní hraní.
   GeForce Experience: Zachyťte a sdílejte videa, snímky a livestream s přáteli. Udržujte své ovladače GeForce aktuální a optimalizujte nastavení pro své hry. GeForce Experience vám umožní dělat vše, což z tohoto nástroje dělá nezbytného společníka vaší grafické karty GeForce.
   Design axiálních ventilátorů má menší náboj ventilátoru, který usnadňuje použití delších lopatek, a bariérový kroužek, který zvyšuje tlak vzduchu směrem dolů.
   Design přes 2,7 slotu rozšiřuje chladicí plochu tak, aby co nejlépe využila potenciál dvou výkonných axiálních ventilátorů.
   0dB technology vám umožní si užívat méně náročné hry v relativním tichu.
   Pro lepší chlazení přivádí DirectCU II měděné tepelné trubice do přímého kontaktu s matricí.
   Technologie Auto-Extreme využívá automatizaci ke zvýšení spolehlivosti.
   Ochranná zadní deska zajišťuje komponenty během přepravy a instalace.
   144-hodinový validační test podrobuje karty řadě přísných testů, aby byla zajištěna kompatibilita s nejnovějšími hrami. NV Messaging

Více informací

Název společnosti ASUS vychází ze jména Pegase (Pegasus) – okřídleného koně z řecké mytologie, který byl symbolem moudrosti a vědění. ASUS ztělesňuje sílu, čistotu a dobrodružného ducha tohoto nádherného stvoření. Každým novým produktem, který vytvoří, míří výš a výš.

V posledních desetiletích zaznamenal tchajwanský průmysl výpočetní techniky obrovský růst a v současnosti patří mezi přední hráče na celosvětovém trhu. Společnost ASUS byla hlavním účastníkem tohoto dramatického růstu, a přestože začínala jako malý výrobce základních desek s několika málo zaměstnanci, dnes na Tchaj-wanu patří mezi přední technologické společnosti a po celém světě má více než 12 500 zaměstnanců. Produkty společnosti ASUS nalezneme téměř ve všech kategoriích trhu s informačními technologiemi, včetně počítačových komponent, periferních zařízení, notebooků, tabletů, serverů nebo smartphonů.

Stránky výrobce:http://www.asus.com/CZ/

Stránky o produktu:https://www.asus.com/cz/Graphics-Cards/DUAL-GTX1660S-O6G-EVO/

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: