Dyson V15 Detect Absolute + Záruka 30 měsíců + V případě poruchy GARANTUJEME, výměnu/vrácení kupní ceny.

17 hodnocení
Značka: Dyson
17 480 Kč 14 446,28 Kč bez DPH
Skladem
Varianta

Dyson v15 outsize absolute cordless vacuum cleaner, za cenu Absolute.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

Výkonný vysavač si poradí s jakýmkoli povrchem od dlaždic po matraci. Laser osvětlí část podlahy, takže uvidíte i ty nejdrobnější částečky, které je potřeba vysát. Přístroj rozpozná vysávaný povrch i kolik prachu právě vysává a na jakékoli změny reaguje okamžitou úpravou sacího výkonu. Dlouhé vlasy či zvířecí chlupy se nenamotávají na kartáč, ale svinou se a nasají do sběrné nádoby. Výkon motoru a výdrž akumulátoru můžete regulovat výběrem jednoho ze tří režimů. Veškeré důležité informace uvidíte na přehledném displeji.
 
Tři režimy

Tři režimy

Vysávat můžete v jednom ze tří režimů. Eco šetří baterii, Boost se soustředí na maximální výkon a Auto je zlatou střední cestou, co se výdrže a výkonu týče. Senzor Piezo kontroluje množství prachových částic, které přístroj vsává a podle toho upravuje sací výkon.
 

Snadný provoz i údržba

Na displeji můžete sledovat dobu úklidu, sací režimy, stav nabití, upozornění na údržbu i přehled toho, co jste během úklidu vysáli. Po skončení vysávání stačí váleček Fluffy a filtr omýt vodou a nástavce i sběrnou nádobu otřít od prachu hadříkem.
Snadný provoz i údržba
 
Nic se před ním neschová

Nic se před ním neschová

Hubice High Torque s polykarbonátovým hřebenem zamezuje namotávání vlasů na kartáč a zbavuje ho i dalších případných vláken nebo zvířecích chlupů, takže nedochází k ucpání a následně ke snížení sacího výkonu. Filtrační systém Dyson zachycuje až 99,99 procent částic od velikosti 0,3 mikronu.
 

Skvělý na všechny povrchy

Podlahová hubice Laser Slim Fluffy je 25 centimetrů široká a má nízký profil, takže se dostane i na těžce přístupná místa. Díky antistatickým karbonovým vláknům zvládne vysavač zachytit i jemný prach. Skvěle si poradí s vysáváním hladkých podlah, koberců i matrací.
Skvělý na všechny povrchy
 
Objeví každé smítko

Objeví každé smítko

Technologie Dyson DLS rozpozná druh podlahy a upraví výkon tak, aby byl úklid co nejefektivnější. Vysavač navíc disponuje laserem, který osvětluje přesně daný úhel. Vy tak uvidíte i ten nejdrobnější prach, který se ještě na podlaze schovává.
 

Maximální výkon, maximální výdrž

Motor Dyson Hyperdymium má ohromující výkon až 125 000 otáček za minutu. Technologie Root Cyclone se třinácti cyklony má odstředivou sílu až 100 000 g. Akumulátor je zacvakávací a získáte s ním celou hodinu stabilního výkonu. Pokud chcete uklízet déle, je možné si pořídit další akumulátor a střídat je.
Maximální výkon, maximální výdrž
 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: