Neohodnoceno

Toshiba 43L2863DG

V souvisejících produktech můžete zakoupit vhodný držák na zeď na Vaši TV

Skladem
Značka: Toshiba
7 040 Kč 5 818 Kč bez DPH
Kategorie: Televize

Popis produktu

Chytrá LED televize má výjimečný obraz díky technologii Toshiba Full HD TV a zvuk jako v kině za využití Dolby Audio. Díky svému rozlišení dokáže zobrazit detaily maximálně ostře a v prokreslených barvách. Chytrý systém Toshiba Smart Portal představuje širokou škálu možností v oblasti hudby, videa, televize i sociálních médií. Podařený obsah je možné nahrát na USB, tak abyste se k němu mohli kdykoliv vracet. Eco Friendly provoz umožňuje úsporu energie až 30 procent.

Propracovaný obraz i zvuk

Pro maximální zážitek ze sledování slouží technologie Toshiba Full HD TV. Díky vysokému rozlišení obrazu si můžete užívat ostrý a jasný obraz, dokonalé detaily a propracované barvy. Dolby Audio pak přináší zvuk, na který jsme zvyklí z kina.

Propracovaný obraz i zvuk
 
Chytrý zábavní portál

Chytrý zábavní portál

Rozsáhlý svět zábavy je dostupný na jediné kliknutí. Toshiba Smart Portal umožňuje přístup k mnoha zdrojům hudby, videa, televize i sociálních médií. Můžete tak využít Netflix, YouTube, nebo třeba Opera TV. Co sledujete můžete jednoduše sdílet na sociálních sítích za pomoci Screen Share.

 

USB nahrávání

Někdy nestačí obsah vidět jen jednou a pro takové případy je připraveno USB nahrávání. Pomocí této funkcionality můžete sledovat a nahrávat svůj oblíbený televizní obsah.

USB nahrávání
 
Důraz na bezpečí

Důraz na bezpečí

Toshiba klade velký důraz na zabezpečení a soukromí, proto se stala první TV značkou, která získala prestižní certifikaci bezpečnosti od bavorské vlády.

 

Šetrná k životnímu prostředí

Televize má Eco Friendly Mode, který umožňuje snižovat uhlíkovou stopu tím, že spotřebuje o 30 procent méně elektřiny.

Šetrná k životnímu prostředí