TCL 65C635 + V případě poruchy - garance okamžité výměny/vyplacení

1 hodnocení
Značka: TCL
15 490 Kč 12 801,65 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

TCL QLED C635 působí na vaše smysly obrazem, zvukem a elegancí
Řada C635 má všechno, co náročný filmový i herní fanoušek potřebuje. Z pohledu obrazu září skvělými barvami QLED a vysokým kontrastem díky VA Direct LED podsvícenému panelu. Nechybí podpora všech formátů HDR, zejména HDR10+ a Dolby Vision. O zvuk se starají prémiové Onkyo reproduktory s podporou Dolby Atmos i DTS. Duší C635 je nejnovější systém Google TV s vestavěným Google Assistantem i Chromecastem a tělo je zpracováno do bezrámečkového kovového provedení.

 

TCL QLED přináší úžasnou paletu barev
Technologie Quantum Dot, podle které jsou televizory pojmenovány QLED, umí zobrazit více než jednu miliardu barev a odstínů a 100% objem barev. To je stěžejní zejména pro skvělý zážitek z HDR obsahu, který je například na Netflixu, HBO Max, Disney+ nebo Apple TV nebo u moderních her. Celkové kvalitě v HDR zdrojích napomůže i nejpokročilejší HDR formát Dolby Vision a také to, že C635 využívá Direct LED podsvícení.


C635 klade důraz na vysokou HDR kvalitu - 4K HDR PRO
TCL C635 nese označení 4K HDR PRO, což zajišťuje skvělý zážitek z nejkvalitnějšího obrazového materiálu v HDR. Díky technologii QLED ožije HDR obsah v dokonalých barvách, hloubce a detailech. Přesně tak, jak to zamýšleli jeho autoři. Ponořte se do filmů, seriálů či her v té nejvyšší kvalitě se 4K HDR PRO.

 

MOTION CLARITY pro plynulý obraz
Technologie Motion Clarity přináší plynulý obraz i u zdrojů, které nemají vysokou snímkovou frekvenci. Algoritmus dopočítává snímky a zvyšuje snímkovou frekvenci. Akční scény ve filmech, hrách či sportu přinesou tak více detailů, ostrost a plynulost. Použití této funkce a také intenzitu jejího působení lze nastavit v obrazové části menu v sekci Pohyb.

 

TCL QLED C635 podporuje všechny HDR formáty
Podpora všech HDR formátů znamená, že si vždy užijete maximální obrazovou kvalitu bez ohledu na typ zdroje, ze kterého HDR pouštíte. V podpoře je základní formát HDR10 i formát HLG pro vysílání, ale i pokročilejší formáty zajišťující vyšší úroveň detailů – HDR10+ i Dolby Vision. Zejména Dolby Vision je důležitý pro zobrazení nejvyšší úrovně detailů u služeb jako Netflix, Apple TV, HBO Max, Disney+ a dalších. Dolby Vision je mnohem více rozšířené než HDR10+.

 

Game Master – sdružení funkcí po optimální herní zážitek
Pro hráče je důležitá krátká odezva pro pohotové reakce a výborná grafika.
HDMI 2.1 se skvěle hodí ke konzolím nové generace a umožňuje i funkci ALLM (Auto Low Latency mode).
ALLM umožňuje televizi přepnout se automaticky do herního režimu pro dosažení nejkratší odezvy (input lag) a nastavení co nejlepšího obrazu pro hry. TV se takto přepíná, pokud pozná, že se připojila herní konzole nebo PC s grafickou kartou, které to podporují. V tomto herním režimu pak dosahuje input lagu pod 15ms*, což je pro hráče výborná hodnota.
C635 je herně výborná volba, a proto jsou i TCL TV oficiálními TV pro Call of Duty®.
*je vyžadována nejnovější generace herních konzolí nebo PC s grafickou kartou s HDMI 2.1


C635 – herní šampión se 120Hz frekvencí panelu
Ptáte se, jak je možné, že TCL C635 umí 120Hz obnovovací frekvenci, když má jen 50/60Hz panel?
Ano, není to chyba. TCL C635 skutečně má panel, který umí 120Hz. Dosáhne toho pomocí technologie DLG – Dual Line Gate, která sníží rozlišení na rozlišení FullHD (1920x1080), ve kterém dosáhne na nativní frekvenci 120Hz. V rychlých herních žánrech toto snížení rozlišení není velká oběť, protože oko to nemusí ani postřehnout, ale benefit je značný. Získáte tak ostřejší, čistější a plynulejší pohyb, což už pozná každý hráč. Můžete si tak zahrát hry z PC či z nejnovějších herních konzolí ve snímkování 120 FPS a zároveň s funkcí VRR.
C635 tedy přináší vynikající herní zážitek v HDR díky QLED a skutečné obnovovací frekvenci 120Hz při FullHD rozlišení. Pokud nebudete mít o 120Hz zájem, ale budete preferovat nativní rozlišení 4K (3840x2160), tak C635 zvládne 60 FPS ve vysokém rozlišení.


Užijte si skvělou zvukovou (Dolby) ATMOSféru s prémiovými reproduktory od ONKYO
Filmové, seriály a hry s prostorovým zvukem z prémiových reproduktorů Onkyo a podporou Dolby Atmos si zamilujete. Nechte jednotlivé zvuky tančit všude okolo vás a ponořte se děje.
Dolby Atmos a symbol dvojitého D jsou registrované ochranné známky společnosti Dolby Laboratories.


Google TV s ohromným množstvím aplikací a obsahu pro vaši zábavu
Google TV vám umožňuje snadněji přistupovat k vaší zábavě. Přináší obrovské množství obsahu a usnadňuje jeho hledání napříč různými aplikacemi. Google TV také nabízí vestavěné funkce Google Home, Chromecast a Google Assistant.* Najdete v něm opravdu mnoho světových i lokálních aplikací pro streamování obsahu. Čekají na vás Youtube, Netflix, Amazon Prime a mnoho dalšího.
*Některé aplikace, obsah či funkce nemusí být dostupné ve všech regionech. Google Assistant vyžaduje internetové/data připojení. Datové tarify mohou být zpoplatněny. Dostupnost a výkon určitých funkcí a služeb závisí na službách, zařízeních a síti a nemusejí být dostupné ve všech lokalitách.


Google Duo – buďte s blízkými v spojení
Google Duo je komunikační aplikace, díky které můžete s vaší TCL TV volat vašim známým z pohodlí gauče. Vestavěný mikrofon v C635 vám umožní Google Duo hovory a zároveň můžete k C635 připojit některou z běžně prodávaných USB webkamer s podporou UVC pro videohovory. Vše zdarma, bezpečně a šifrovaně, mezi dvěma až 32 účastníky. Můžete například cvičit s fitness trenérem před televizí a koukat na větší obrazovku TV a ne na malou obrazovku u notebooku.
*Vyžaduje přihlášení se pomocí vašeho Google účtu

 

Netflix, HBO Max, Apple TV, Disney+ a mnoho dalšího
TCL Android TV i Google TV nabízejí streamingové aplikace všech světových gigantů. Některé služby se na našem území již zabydleli a některé jsou nové. Všechny si svou kvalitou i rozsáhlou nabídkou titulů z řad filmů a seriálů říkají o vaši pozornost. Kvalitou nastavují laťku opravdu vysoko. Všechny podporují nejpokročilejší HDR obrazový standard Dolby Vision HDR a také vynikající prostorový zvuk Dolby Atmos., což jsou technologie, které byste jistě měli zohlednit při výběru televize, pokud se chystáte využít tyto služby. Obě tyto technologie vám TCL C635 nabídne, a tak si obsah z těchto a mnoho dalších služeb užijete opravdu na maximum.

C635 bude ozdobou každého interiéru
C635 přichází v kovovém bezrámečkovém provedení, které působí opravdu elegantně a luxusně a zároveň zvyšuje i její odolnost. Bezrámečkové provedení také opticky nechá obraz opravdu vyniknout.
2 pozice stojanu: úzká a široká
V umístění C635 vás takřka nic nebude limitovat. Pokud máte užší TV stolek, můžete využít pozici nožiček blíže k sobě. V opačném případě můžete využít i pozici nožiček dál od sebe, když budete potřebovat pod TV něco umístit.
Zároveň však můžete C635 umístit na zeď a využít pro to jeden z mnoha běžně dostupných držáků.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: