Samsung UE43AU7172 + CZ distribuce + Záruka 36 měsíců + V případě poruchy GARANTUJEME, výměnu/vrácení kupní ceny.

29 hodnocení
Značka: Samsung
7 390 Kč 6 107,44 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

Obraz vám oživne před očima díky široké škále barev, skvělému kontrastu a vysokému rozlišení. Pozadu nezůstane ani zvuková stopa - technologie Q-Symphony propojí reproduktory televizoru i soundbaru, čímž vznikne čistý zvuk, který dokáže zaplnit celou místnost. Při sledování oblíbeného pořadu vás nic rušit nebude, kabely jsou schované ve stojanu a rámeček je minimalizovaný, takže obraz perfektně vynikne. Navíc můžete na obrazovku nasdílet i plochu vašeho počítače, smartphonu či notebooku. S telefonem Samsung Galaxy navíc stačí jediné klepnutí a obsah se začne zrcadlit.

Barvy jako živé

Televize od Samsungu se soustředí na co nejvyšší kvalitu zobrazení barev. Technologie PurColor dokáže vykreslit barvy tak, aby se maximálně blížily realitě. Díky čtyřnásobnému počtu pixelů je možné zobrazit více detailů a celkový obraz je tak perfektně ostrý.
Barvy jako živé

Lepší kontrasty

Vysoký dynamický rozsah HDR umožní vyniknout světelnému kontrastu a zobrazí detaily i v tmavých scénách. O lepší kvalitu barev se stará i procesor Crystal s technologií mapování barev. Technologie Motion Xcelerator podle obsahu dopočítává a odhaduje obraz, díky čemuž bude ještě intenzivnější. 
Lepší kontrasty

Čistý zvuk

Co by byl perfektní obraz bez zvuku? Abyste si sledování filmů, sportovních přenosů nebo hraní her opravdu užili, je připravena technologie Q-Symphony, která má na starost dokonalou souhru soundbaru a televizních reproduktorů. Výsledkem je prostorový zvuk, který zkrátka nemá chybu.
Čistý zvuk

Bez rušivých elementů

Samsung TV z řady UE je prakticky bez rámečků, a tak je maximum prostoru věnováno tomu nejdůležitějšímu - obrazovce. Systém Clean Cable Solution odvede kabely z vašeho dohledu přes stojan, takže vás nebude při sledování děje na obrazovce rušit nevzhledná změť kabelů v zorném úhlu.
Bez rušivých elementů

Zrcadlení plochy

Obrazovku televize můžete využít i ke sdílení plochy notebooku, počítače nebo telefonu. Práce i studium bude díky velké obrazovce mnohem efektivnější. Pokud vlastníte telefon Samsung Galaxy, sdílení bude ještě o něco jednodušší - stačí telefonem ťuknout na televizi a obsah se okamžitě začne zrcadlit.
Zrcadlení plochy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: