Samsung UE32T5372 - FHD, CZ + V případě poruchy GARANTUJEME, výměnu/vrácení kupní ceny.

9 hodnocení
Značka: Samsung
7 190 Kč 5 942,15 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

Chytrá televize Samsung s Full HD rozlišením a podporou HDR představuje skvělého parťáka na dlouhé večery. Funkce PurColor, Ultra Clean View a Contrast Enhancer vám nabídnou famózní zážitek během sledování vašich oblíbených pořadů. Služba Smart Hub z vašeho televizoru vykouzlí skutečné centrum zábavy, díky němu naleznete spoustu nových aplikací, pořadů, hudby a další zajímavosti. Pokud jste vyznavačem značky Apple, rozhodně si zamilujete funkci Air Play 2, s jejíž pomocí lze na obrazovku streamovat videa, hudbu a fotografie. Samsung TV se svým elegantním tvarem hodí do každé domácnosti.

Živá příroda v obýváku

Stačí si připravit popcorn, pohodlně se usadit, pustit televizi a nechat se unést strhujícím obrazem. S Full HD rozlišením a podporou HDR vás filmy opravdu vtáhnou do děje, a to i během tmavých scén. Díky inovativním technologiím této chytré televize si budete připadat, jako byste se stali součástí dění na obrazovce. Funkce PurColor vám nabídne širokou škálu barev, Ultra Clean View vám zprostředkuje ultra kvalitní obraz s minimálním zkreslením a třešničkou na dortu představuje Contrast Enhancer, upravující kontrast pro zvýraznění hloubky obrazu. 
Živá příroda v obýváku

Jeden na všechny

Díky jedinečné funkci Smart Hub, která nabízí přístup k hudbě, aplikacím a videím, se již nudit nebudete. Pro vyhledání vašeho oblíbeného obsahu, herní konzole, set-top boxu či živého vysílání potřebujete pouze jeden šikovný ovladač One Remote.
Jeden na všechny

Nekonečná zábava s Apple

Jste-li vyznavač značky Apple, rozhodně uvítáte užitečnou funkci AirPlay 2. S touto funkcí máte možnost streamovat vaše nejlepší videa, fotografie, oblíbenou hudbu a další zajímavý obsah z iPhonu, iPadu či Macu přímo na váš televizor.
Nekonečná zábava s Apple

Bixby k vašim službám

Ulehčete si život, pohodlně se usaďte a už se nezvedejte. Naučíte-li svého nového asistenta na svůj hlas, stačí jej pozdravit Hi Bixby a zadat úkol. Úkolem může být např. přepnutí kanálu, vyhledání informací o počasí, aplikacích a programech.
Bixby k vašim službám

Do bytu padne jako ulitý

Televizor vám rozhodně nebude kazit design interiéru. Svou štíhlostí a elegantními tvary se může považovat za vkusný doplněk do domácnosti.
Do bytu padne jako ulitý

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: