Samsung QE70Q60A - 4K, CZ + Garance okamžité výměny/vyplacení v případě poruchy

1 hodnocení
Značka: Samsung
24 900 Kč 20 578,51 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

Moderní televize vám nabídne moderní technologie, jako je Quantum Dot pro dokonale věrné barvy, Dual LED pro optimalizovaný barevný tón podsvícení, Quantum HDR pro hlubší černou, živější kontrasty a detaily. Sázkou na jistotu je výkonný procesor Quantum Processor Lite 4K optimalizující i kvalitu zvuku dle preferovaného obsahu. Dopřejte si virtuální 3D prostorový zvuk, optimalizovaný adaptivní zvuk a Q-Symphony pro zvuk ze soundbaru a z televizních reproduktorů současně. Zobrazte si na televizi obrazovku mobilu, počítače nebo notebooku, což využijete během home office nebo distanční výuky. Zkuste i funkci pro zrcadlení obsahu Tap View nebo funkci Multi View, která na stejné obrazovce umožní sledovat to, co je současně na telefonu i v televizi, což oceníte třeba u sportovních statistik.

Dual LED

Inovativní technologie Dual LED vám nabídne optimalizovaný barevný tón podsvícení. Právě to je tajemství působivého kontrastu, který je o to reálnější a uvěřitelnější. Podsvícení pěkně podtrhne typ sledovaného obsahu.
Dual LED
 
Quantum Dot

Quantum Dot

Připravte se na zcela nové pojetí barevného spektra. Technologie Quantum Dot dodá obrazu doslova dechberoucí barvu. Velkou předností je zejména to, že barva zůstane opravdu věrná a odpovídající při jakékoli úrovni jasu.
 

Quantum HDR

Tato funkce nechá vyniknout kontrast a všechny detaily, které vám přinesou kýžený zážitek. Nechte se zlákat hlubší černou a živějšími detaily, které jsou výsledkem dynamického mapování tónů Quantum HDR10+.
Quantum HDR
 
Adaptivní zvuk

Adaptivní zvuk

Nechte se hýčkat zvukem s audio scénickou inteligencí, která vám zprostředkuje opravdu excelentní zvuk založený na analýze scén podle typu sledovaného obsahu. To vše v reálném čase. Co víc si přát?
 

Dokonale vyladěná funkce Q-Symphony

Q-Symphony harmonicky sladí zvuk ze soundbaru a z televizních reproduktorů současně. Díky tomu se můžete těšit na podmanivý prostorový efekt, který vás doslova obklopí a dokonale umocní zážitek ze sledovaného pořadu.
Dokonale vyladěná funkce Q-Symphony
 
Upravte si poměr obrazovky v reálném čase

Upravte si poměr obrazovky v reálném čase

Pokud rádi hrajete, pak prostřednictvím Super Ultrawide GameView a Game Baru můžete domácímu hraní dát doslova nový rozměr. Automatický režim nízké latence vám umožní se do hry zapojit rychleji a plynuleji bez zpoždění na vstupu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: