Samsung QE65QN85B + CZ distribuce + Záruka 30 měsíců + V případě poruchy GARANTUJEME, výměnu/vrácení kupní ceny.

12 hodnocení
Značka: Samsung
25 958 Kč 21 452,89 Kč bez DPH
Skladem

CZ distribuce

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

Tato 65palcová televize zaujme především svým dechberoucím obrazem. Technologie Quantum Dot si pohraje s barvami, funkce Real Depth Enhancer se zaměří na působivý kontrast objektů v popředí a technologie Quantum Matrix vykouzlí krásně ostré detaily. Výkonný kvantový procesor, 4K Upscaling a umělá inteligence vytvoří plné 4K rozlišení veškerého sledovaného obsahu. Samozřejmostí jsou reproduktory s vrchním vyzařováním a zvuk v kvalitě Dolby Atmos. Při hraní her si užijete si také schopnost Motion Xcelerator Turbo+, která vylepší pohyb ve 4K 120 Hz i při opravdu prudkých rychlostech – díky tomu se vyhnete zpoždění či rozmazání pohybu. Nápomocná bude i technologie FreeSync Premium Pro. Režim Eye Comfort se postará o obraz šetrný k vašim očím i v závislosti na tom, jestli je ráno, nebo večer.

Kochejte se nespočtem barev

Technologie Quantum Dot vám nabídne miliardu barev a skvěle tak doladí to, co právě sledujete. Navíc dokáže měnit světlo na odstíny při jakékoli úrovni jasu, takže výborně reflektuje realitu.
Kochejte se nespočtem barev

Vnímejte dokonalý kontrast

Funkce Real Depth Enhancer umí zvýšit kontrast objektu v popředí (například v přírodopisném dokumentu šikovně zvýrazní vrásky na sloní kůži a pozadí nechávává beze změny), což je pro lidské oko přirozenější.
Vnímejte dokonalý kontrast

Sledujte všechny detaily

Technologie Quantum Matrix precizním způsobem ovládá Quantum Mini LED diody. Výsledkem je perfektní kontrast a nádherně ostré a přesné detaily všeho, na co se budete koukat, ať už půjde o jasné nebo tmavé scény.
Sledujte všechny detaily

Nechte se vtáhnout do děje

Kombinace realistických barev a nepřehlédnutelného kontrastu krásně zvýrazní všechny detaily. Dynamické mapování tónů HDR10+ upraví a doladí barvu scénu po scéně. Obraz vás tak parádně vtáhne do děje.
Nechte se vtáhnout do děje

Rozmazlujte se dechberoucím obrazem

Sofistikovaný kvantový procesor s funkcí hlubokého učení stojí za dokonale optimalizovaným obrazem. 4K Upscaling a umělá inteligence společně vykouzlí plné 4K rozlišení veškerého obsahu, takže bude sledování opravdu příjemným zážitkem.
Rozmazlujte se dechberoucím obrazem

Užijte si zvuk naplno

Reproduktory s vrchním vyzařováním 3D technologie pro reprodukci prostorového zvuku Dolby Atmos jsou tajemstvím kvalitního zvuku a jedinečného poslechového zážitku. Jemné zvukové nuance tak budete moci objevit v každé scéně.
Užijte si zvuk naplno

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: