Samsung QE55Q80A - 4K UHD, CZ + Záruka 30 měsíců + V případě poruchy GARANTUJEME, výměnu/vrácení kupní ceny.

8 hodnocení
Značka: Samsung
17 890 Kč 14 785,12 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vždy nejvyšší rozlišení

Vždy nejvyšší rozlišení

Výkonný Quantum Processor 4K s pomocí inteligentních technologií řídí obraz i zvuk a neustále upravuje hodnoty nastavení, abyste mohli sledovat obsah v co nejlepším rozlišení. Další technologie Quantum HDR 1500 umí skvěle pracovat s jasem a kontrasty.

 

Zvuk všude kolem vás

Zvuk se přizpůsobuje dění na obrazovce, takže je celkový dojem ještě o něco realističtější. K televizoru můžete připojit i soundbar - technologie Q-Symphony dohlíží na perfektní spolupráci s televizními reproduktory a 3D zvuk vás okamžitě vtáhne do děje.

Zvuk všude kolem vás
 
Perfektní za všech okolností

Perfektní za všech okolností

Technologie SpaceFit Sound kalibruje zvuk podle toho, kde se televizor nachází - můžete ho tedy postavit na stolek nebo pověsit na zeď bez obav z toho, že by došlo ke zhoršení zvuku. Active Voice Amplifier reaguje i na hluk v okolí televizoru úpravou hlasitosti tak, aby vám z dění na obrazovce nic neuniklo. 

 

Uvidí všichni

Sledování s přáteli je vždy zábavnější - to vědí i v Samsungu. Proto si dali záležet na tom, aby měl televizor skutečně široké pozorovací úhly a viděli jste i ze strany. Adaptivní obraz navíc reaguje na okolní světlo okamžitou úpravou jasu, takže obraz nikdy nebude příliš tmavý ani vás nebude oslňovat.

Uvidí všichni
 
Lepší kontrasty, miliarda barev

Lepší kontrasty, miliarda barev

Přímé zadní podsvícení, miliarda barevných odstínů a technologie Quantum Dot - tato silná trojka se postará o špičkový obraz, který vám oživne před očima. Jednotlivé zóny LED displeje pracují samostatně a umí tak zobrazit skutečně temnou černou i jasně bílou barvu.

 

Pro hraní jako stvořený

Doba odezvy pod 10 ms a vylepšený pohyb až 4K 120 Hz zamezí rozmazání i zpoždění obrazu. Technologie AMD FreeSync Premium Pro zase dohlíží na perfektní plynulost, nízkou latenci a špičkový vizuál. Díky Super Ultrawide GameView budete mít větší přehled o pohybu nepřítele i o vašem okolí. Veškeré nastavení her si sami můžete upravit v Game Baru.

Pro hraní jako stvořený
 
O displej se podělí s počítačem i s telefonem

O displej se podělí s počítačem i s telefonem

Velkou obrazovku nemusíte využít jen ke sledování filmů, ale oceníte ji i při práci. K televizoru můžete bezdrátově připojit počítač, notebook i telefon. Navíc Samsung TV umožňuje Multi View, takže můžete sledovat dvě různé obrazovky vedle sebe. A pokud vlastníte Samsung Galaxy, s funkcí Tap View stačí jedno klepnutí a obrazovka začne zrcadlit displej telefonu. 

Nevyplňujte toto pole:
BS Avatar autora Samsung QE55Q80A 19.7.2022 17:35
Lze sehnat návod k ovladači /popis/ jednotlivých tlačítek na ovladači - děkuji za informaci.
Odpovědět