Philips 32PHS5507 + V případě poruchy - garance okamžité výměny/vyplacení

2 hodnocení
Značka: Philips
3 789 Kč 3 131,40 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

32" (80 cm) HD Ready TV • rozlišení 1366 × 768 px • DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 • Dolby Bass Enhancement • Pixel Plus HD pro lepší obraz • 1× USB • 2× HDMI • dálkový ovladač v balení • operační systém Linux

 
2x port HDMI, 1x port USB Pixel Plus HD, Micro Dimming Digitální příjem: DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 Regulace basů, Automatické vyrovnávání hlasitosti, Dolby Bass Enhancement Televizor do každé místnosti Hledáte kompaktní televizor s vysokým výkonem? Tento atraktivní televizor se bude hodit kamkoli, od kanceláře po kuchyň nebo ložnici. Je lehký a snadno přenosný, a i přesto vám zajistí ostrý a jasný obraz, díky kterému si ze sledovaného obsahu vždy užijete to nejlepší. Možnost připojit vše, co máte rádi. Zapojte hardwarový klíč do jednoho z portů HDMI a užijte si funkce Smart TV od svých oblíbených poskytovatelů streamovacích služeb. Prostřednictvím portu USB můžete přehrávat hudbu přímo z jednotky USB a pomocí portu VGA můžete dokonce připojit retro herní konzoli nebo starý počítač. Ideální do menších prostor. V balení budoucnosti. Ať už se díváte na seriál v posteli, sledujete zprávy při vaření nebo do své domácí kanceláře potřebujete další monitor, tento kompaktní televizor uspokojí všechny vaše potřeby. Můžete si vybrat z celé řady různých velikostí obrazovky, přičemž naše balení i vložené materiály jsou vyrobeny z recyklovaného kartonu a papíru. Živý obraz. Televizor Philips LED. Do všeho, co sledujete na televizoru Philips Full LED, se zamilujete. Technologie Pixel Plus HD optimalizuje kvalitu obrazu tak, abyste si vychutnali ostrý obraz, plné barvy a plynulé pohyby. Užijte si při každém sledování ten nejlepší zážitek. Pixel Plus HD. Ostrý obraz bez ohledu na zdroj. Engine Philips Pixel Plus HD optimalizuje kvalitu obrazu a výsledkem je ostrý obraz s úžasným kontrastem. Takže ať streamujete online nebo sledujete kabelové vysílání, vychutnáte si ostřejší obraz s jasnějšími tóny bílé a hlubší odstíny černé. 
OBSAH BALENÍ: Dálkový ovladač, 2x baterie AAA, Napájecí kabel, Stručný návod k rychlému použití, brožura s právními a bezpečnostními informacemi.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: