Neohodnoceno

LG 55UM7450, česká distribuce

Skladem
Značka: LG
11 760 Kč 9 719 Kč bez DPH
Kategorie: Televize

Popis produktu

Přejděte na rozlišení 4K Ultra HD a vychutnejte si každý detail obrazu. Televizor z řady LG UM7450 vás překvapí IPS displejem s širokými pozorovacími úhly, realistickými barvami a aktivním HDR, které optimalizuje obraz každé scény. Díky technologiím DTS Virtual: X a Ultra Surround si užijete pohlcující zvuk, a to bez použití přídavných reproduktorů. Televizor využívá vyladěnou platformu webOS, se kterou máte přístup k internetovému prohlížeči a oblíbeným aplikacím. Dálkový ovladač Magic Remote umožňuje k ovládání televize i vyhledávání informací využívat hlasové povely přes služby Google Assistant a Amazon Alexa. Zásluhou jednoduchého, ale přitom moderního designu s tenkými rámečky se tento model bude dobře vyjímat v jakékoliv místnosti.

Uvidíte každý detail

Obraz v rozlišení 4K Ultra HD se skládá ze čtyřnásobku pixelů ve srovnání s Full HD. Film, hudební videoklip nebo hru si tak vychutnáte s nejmenšími detaily, o kterých jste dosud neměli ani ponětí. Rychlý čtyřjádrový procesor navíc do kvality 4K převede i obsah v nižším rozlišení.
Uvidíte každý detail
 
Realistické odstíny

Realistické odstíny

Nechte se překvapit věrným a přesným podáním barev. Díky displeji IPS můžete obraz sledovat z úhlu až 60 stupňů, a to bez znatelného vlivu na kvalitu barev. Technologie 4K Active HDR optimalizuje jednotlivé snímky při sledování obsahu v HDR10 a HLG, takže si vychutnáte skutečně bohatý obraz.
 

Příjemný poslech

Technologie DTS Virtual: X rozšíří zvuk o další rozměr, takže budete mít pocit, že dialogy či hudba zní ze všech úhlů, aniž byste museli připojovat další reproduktory. Technologie Ultra Surround potom vytváří několik virtuálních zvukových kanálů, takže pomáhá dotvářet prostorový efekt.
Příjemný poslech
 
Staňte se kouzelníkem

Staňte se kouzelníkem

Televizor využívá operační systém webOS, se kterým si užijete spoustu zábavy. Nabídne vám totiž přístup k internetovému prohlížeči nebo oblíbeným aplikacím pro přehrávání videí. S magickým dálkovým ovladačem můžete vše kontrolovat pomocí hlasových povelů, a to přes služby Google Assistant nebo Amazon Alexa.
 

I do vašeho obýváku

Jednoduchý, ale přitom prémiový design televizoru s úzkými rámečky byl zvolen tak, aby skvěle zapadl do každé místnosti – bez ohledu na její vybavení. Z bohaté nabídky řady UM7450 si navíc zvolíte vhodnou úhlopříčku obrazovky dle velikosti vašeho obývacího pokoje.
I do vašeho obýváku