LG 32LQ6300 - Full HD, WebOS22 + Voucher na prodlouženou záruku 36 měsíců a garanci výměny zboží v případě poruchy

Kód: 12303
5 hodnocení
Značka: LG
5 440 Kč 4 496 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Smart TV s rozlišením Full HD (1920×1080) o úhlopříčce 80 cm (32"), tuner DVB-T/T2 (HEVC)/S2/C, vysoký dynamický rozsah HDR10 Pro, HLG, procesor α5 Gen5 AI. OS webOS 22Wi-Fi webový prohlížeč, Bluetooth, LAN, DLNA, HbbTV, O2 TV, herní režimMiracast, AirPlay, nahrávání na USB, Timeshift, Skylink Fastscan, Skylink Live TV. Připojení: 2× HDMI 1.4 (ARC, CEC) , 1× USB 2.0, optický audio výstup, CI+ slot

 

Smart LED televizor LG 32LQ6300 nabízí úhlopříčku 32" (80 cm), rozlišení Full HD a procesor α5 páté generace s podporou AI.

Nová úroveň rozlišení HD

Televizory LG s rozlišením Full HD zobrazují sytější barvy, takže váš oblíbený obsah vypadá živěji a přirozeněji.

Vylepšete si zážitek ze sledování

Procesor α5 páté generace s podporou umělé inteligence posouvá televizory LG s rozlišením Full HD na vyšší úroveň a přináší vám pohlcující zážitek.

Ještě chytřejší, než si myslíte

ThinQ AI dělá z televizorů LG s rozlišením Full HD ještě chytřejší zážitek - od hlasového ovládání až po personalizovaný obsah. (Dostupnost služby se může lišit v závislosti na regionu nebo zemi. Pro služby OTT je nutné samostatné předplatné).

Ještě chytřejší, než si myslíte

Jednoduché ovládání, kterému stačí váš hlas. Inteligentní hlasové ovládání pomocí Google Assistant, Amazon Alexa, Apple AirPlay a dalších funkcí usnadňuje a zrychluje ovládání televizoru LG UHD TV. (Asistent Google není v některých jazycích a zemích k dispozici; Podporované nabídky a aplikace se mohou v jednotlivých zemích lišit; Zobrazované nabídky se mohou v jednotlivých verzích lišit; Podpora AirPlay 2 a HomeKit se může v jednotlivých oblastech lišit).

Můj profil

Využijte pohodlí přihlášení ke svému účtu a sledování obsahu doporučeného přímo vám. (Zobrazení obsahu může být omezeno v závislosti na oblasti a síťovém připojení; lze vytvořit neomezený počet profilů, ale na domovské obrazovce se zobrazí nejvýše 10 profilů).

Sportovní upozornění

Díky funkci Sportovní upozornění se už nemusíte obávat, že zmeškáte své oblíbené zápasy. Před všemi důležitými zápasy obdržíte upozornění. (Podporované sporty a ligové soutěže se mohou v jednotlivých zemích lišit; dostupnost služby se může lišit podle regionu nebo země).

Výjimečné sledování

  • HDR10 Pro - HDR 10 Pro upravuje úroveň jasu, zlepšuje barevné podání a ostrost každého snímku. Zažijte realistické zobrazení svého obsahu.

  • Režim Filmmaker - Vychutnejte si své oblíbené filmy tak, jak byly natočeny, a užijte si autentické prvky z pohledu režiséra.

  • Přístup k oblíbeným titulům - Připojte se k mediálním službám OTT, které odebíráte, a sledujte své programy.

(Vyžaduje se předplatné Netflixu; dostupnost obsahu a aplikací se může v jednotlivých zemích nebo regionech lišit; vyžaduje se samostatné předplatné Disney+; vyžaduje se předplatné Apple TV+; vyžaduje se předplatné HBO Max; vyžaduje se členství v Amazon Prime a/nebo poplatek za Prime Video. Podporované služby se mohou v jednotlivých zemích lišit).

Optimální hraní

  • Hry v cloudu - Získejte rozšířený přístup ke svým oblíbeným hrám díky kompatibilitě s aplikací Hry v cloudu prostřednictvím služeb Google Stadia a GEFORCE Now.

  • Herní panel a optimalizace - Na jednom místě najdete všechna nastavení potřebná pro optimální hraní. Na herním panelu můžete rychle změnit nastavení aktuální hry.

  • HGiG - Společnost LG spolupracuje s největšími jmény herního průmyslu, abyste si mohli vychutnat a ponořit se do nejnovějších her HDR.

(Podporovaná partnerství se mohou v jednotlivých zemích lišit; Game Dashboard a Game Optimization pro cloudové hraní budou k dispozici od druhé poloviny roku 2022; Dostupnost aktualizací softwaru se může v jednotlivých modelech a zemích lišit; Položky nabídky Game Optimization se mohou v jednotlivých řadách lišit).

Zelenější je lepší

Přepracovaný obal televizorů LG Full HD obsahuje jednobarevný potisk a krabice je recyklovatelná.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: