6 hodnocení

Xiaomi Redmi AirDots - kvalitní bezdrátová sluchátka

Varianta
Skladem
Značka: Xiaomi
790 Kč 653 Kč bez DPH
Kategorie: Sluchátka

Popis produktu

Redmi AirDots

Hledáte kvalitní bezdrátová sluchátka s pěkným zvukem a nízkou cenou? Právě jste je našli! Redmi AirDots nabízejí nejnovější technologie v čele s Bluetooth 5.0, díky kterým si můžete vychutnat hudbu i mluvené slovo až na vzdálenost 10 metrů.

Moderní bezdrátová sluchátka

Bezdrátová sluchátka Redmi AirDots jsou vybavena nejnovějším čipem s technologií Bluetooth 5.0. Ten nabízí nejen až dvakrát vyšší rychlost přenosu dat ve srovnání s předchozí generací, ale především rychlejší a stabilnější připojení.

Aby vás nerušil hluk okolí, disponují tato sluchátka technologií aktivního potlačení okolního šumu. Díky ní si budete moci užít své oblíbené písničky i na cestách vlakem, letadlem, či jiným dopravním prostředkem nebo v hlučném prostředí.

Další silnou stránkou je pohodlné nošení. Sluchátka jednoduše zasunete do uší a víc o nich nebudete vědět. V balení najdete tři velikosti špuntů, takže si stačí vybrat ty, které vám nejlépe vyhovují. Díky absenci přívodního kabelu navíc nebudete nijak omezeni v pohybu ani dalších aktivitách. Redmi AirDots jednoznačně patří k nejpohodlnějším sluchátkům na trhu.

Malá, ale šikovná!

Jednou z mnoha silných stránek sluchátek Redmi AirDots je jejich malá velikost a hmotnost jen 4,1 gramů. I do tak malého těla se vešly dobíjecí akumulátory s kapacitou 40 mAh, které na jedno nabití vydrží až čtyři hodiny přehrávání zvuku.

Součástí balení je krabička, do které můžete sluchátka vložit. Slouží nejen k jejich ochraně, ale i k nabíjení. Baterie v krabičce má kapacitu 300 mAh a postačí tak na více než tři plná nabití sluchátek. Celkem tedy budete mít zásobu energie až na 12 hodin poslechu.

Krabičku lze nabíjet klasickou nabíječkou nebo z powerbanky, což možnosti sluchátek posouvá na další úroveň. K nabíjení slouží starší konektor microUSB.

Technické parametry 

TWSEJ04LS

  • Výrobce: Redmi
  • Název: AirDots
  • Produkt: bezdrátová sluchátka
  • Typ sluchátek: špunty
  • Materiál: ABS
  • Komunikace: bezdrátová, Bluetooth 5.0

A2DP, AVRCP, HFP, HSP

  • Použití: běh, sport, cvičení, odpočinek
  • Délka kabelu: 0 metrů
  • Kompatibilní s: počítač, mobilní telefon, tablet

Obsah balení 1× bezdrátová sluchátka Redmi AirDots 1× nabíjecí krabička 3× špunty různých velikostí 1× uživatelská příručka